Новини / Технології     08 лютого 2021 15:45

В Австралії запилення мигдалевих насаджень довірять роботам

Польові випробування із промислового запилення повинні початися в серпні, коли в Австралії розпочинається період цвітіння мигдалевих насаджень

Ізраїльський агротехнічний стартап Edete Precision Technologies for Agriculture розпочне випробування своєї технології штучного запилення в мигдальних садах в Австралії. Це вже другий розробник із Ізраїлю, що виходить на міжнародний рівень з технологіями для садів – нещодавно була презентована розробка, що дає змогу замінити бджіл та інших комах-запилювачів (кількість яких у світі за різними даними зменшилася на 30-60%). Про це повідомляє Future Farming.

Вже укладено угоду з одним із найбільших виробників мигдалю в Австралії. Польові випробування повинні початися в серпні, коли мигдалеві дерева почнуть цвісти.

Система Edete починається з механічного збору квітів, відділення пилку від пиляків та інших частин квітки і отримання чистого пилку. Запатентований компанією метод дозволяє підтримувати високий рівень життєздатності пилку, що зберігається більше одного року. Найкращий відібраний пилок застосовується на цільових деревах за допомогою роботизованої системи запилення розробленої компанією, яка використовує комбінацію технологій для розподілу оптимального дозування пилку на цільових квітках для ефективного запилення. Блоки нанесення можуть працювати вдень і вночі, незалежно від температури навколишнього середовища.

ЧитайтеУкраїна увійшла до Комітету зі всесвітньої продовольчої безпеки ООН

Технологія вже завершила польові випробування в мигдальних садах в Ізраїлі, використовуючи механічний збір пилку і роботизовану систему запилення, що призвело до значного збільшення врожайності. Компанія також планує створити операційний масив в Каліфорнії, який буде обслуговувати 7 400 виробників мигдалю.

Система Едет також може запилювати фісташки, яблука, вишню, груші, сливи та інші. Близько 75% сільськогосподарських культур в світі залежать від запилення комахами для отримання врожаю. Тому без альтернативного способу запилення в найближчі роки продовольча безпека опиниться під загрозою, ціни на продукти харчування, ймовірно, різко виростуть, а деякі продукти стануть дефіцитними.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що ціни на соняшник на минулому тижні перевищили 22 000 грн/т.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також