Агролайф    22 грудня 2018 11:09

Ті, що підвищують врожайність: мільйонна колекція зразків бджіл

Інформація, зібрана в цьому музеї, має пряме відношення до підвищення ефективності сільського господарства: у Національній колекції комах-запилювачів у США зберігається понад мільйон зразків бджіл. Реєстрова колекція містить дані про види бджіл, середовище їх існування та характеристику популяції.

Про це повідомляє usda.gov.

Національна колекція комах-запилювачів у м. Логан (штат Юта, США) – один із найбільших музеїв бджіл у світі. На його території Служба аграрних досліджень Міністерства сільського господарства США системно збирає, ідентифікує та зберігає понад мільйон зразків бджіл. Ця інформація важлива як сьогодні, так і в довгостроковій перспективі.

Читайте: Українське село XIX століття – як збирали хміль та льон наші прадіди

Колекція допомагає краще зрозуміти біорізноманіття: про місця існування бджіл і умови навколишнього середовища, а також про тенденції в часі. Наприклад, чи змінюється кількість видів унаслідок дії екологічних або інших факторів? Які види стають рідкісними, яким загрожує небезпека повного зникнення? Які більш поширені?

Розуміння цієї динаміки дозволяє прогнозувати стан екосистем, що вкрай важливо для розробки планів збереження та управління природними ресурсами.

Технік музею Susana Messinger розміщує на біологічних зразках етикетки.

Тобто, можна сказати, що на Логанський музей покладено дві важливі місії:
• забезпечення збереження природних екосистем,
• забезпечення продуктивності сільського господарства та продовольчої безпеки.

Останнє пояснюється тим, що бджоли, як керовані, так і дикі, – це найважливіші запилювачі сільськогосподарських культур (зокрема таких як мигдаль, чорниця, люцерна та яблука). Нещодавні дослідження показують, що здорові бджоли можуть значно збільшити врожайність культур, які не потребують обов’язкового запилення (таких як бавовна).

Прикріплення до штифта музейного зразка бджоли.

Landlord раніше повідомляв про те, що запилення соняшника бджолами підвищує урожай на 86 %.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...