Новини / Кейси     13 грудня 2022 12:04

Компанія Brancho презентувала свою продукцію на Nordic Organic Food Fair 2022


Українська сімейна компанія Brancho виготовляє крафтові екологічні фруктові роли, чипси та фруктово-ягідний чай. У лінійці продукції використовують 35 різноманітних ягід та фруктів. Нещодавно компанія презентувала свою продукцію на найбільшій виставці у Скандинавії Nordic Organic Food Fair 2022.

Про це пише видання SEEDS.

Brancho почала виготовляти фруктові солодощі у 2018 році, повідомляє newfood.media.

Чотири роки компанія створює солодощі без цукру та мінімально оброблені для максимального збереження вітамінів та поживних речовин.

“В наших снеках лише те, що створила сама природа. Жодного цукру, барвників, консервантів, желатину, згущувачів тощо”, – зазначають представники Brancho.

Сировину для виготовлення солодощів компанії постачають місцеві фермери.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

У листопаді 2022 року Brancho стала одним із 6 українських виробників натуральної продукції, які вперше презентували свої товари для споживачів Данії та Швеції.

За словами організаторів заходу, ринок Скандинавії — один з найперспективніших ринків для постачання органічної продукції. Данія та Швеція мають найвищі частки продажів органічної продукції в супермаркетах (13% та 8,7% відповідно), а жителі скандинавських країн щорічно витрачають в середньому від 75 до 385 євро на органічну їжу, тож цей ринок може стати неабияк перспективним для українських компаній.

Серед ексклюзивних новинок Brancho – перекус у вигляді фруктових ролів. Унікальним є те, що ягоди та фрукти для снеків не підварюють. Щоб зберегти корисні властивості, свіжу сировину перетирають, а потім підсушують при температурі 45 градусів.

Читайте також: Яблучні чіпси: кейс господаря з Вінниччини

Цікавою позицією асортименту компанії є їстівний чай. Це новий формат снеку у вигляді поєднання натурального гарячого напою та фруктово-ягідної суміші, яка проходить попередню регідрацію.

Нагадаємо, компанія Mondelez International Inc. планує відновити виробництво картопляних чипсів “Люкс” у м. Вишгород під Києвом. Підприємство було закрите після російського вторгнення.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також