Новини / Кейси     22 грудня 2022 13:13

Українські аграрії зможуть підвищити кваліфікацію онлайн


В Україні розпочав роботу цифровий освітній простір для українського агробізнесу – платформа AgriAcademy.

Про це йдеться на сайті Українського клубу аграрного бізнесу.

Це – унікальний проєкт лідерів української онлайн-освіти і фахівців аграрної галузі України та світу. Його реалізовують Український клуб аграрного бізнесу (УКАБ) та команда найбільшої української онлайн-платформи навчання Prometheus за фінансової підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку.

Ресурс створено для працівників малих, середніх та великих сільськогосподарських компаній, студентів і викладачів українських аграрних ЗВО.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Платформа має на меті підвищення кваліфікації співробітників агрокомпаній, отримання нових знань від світових лідерів в агроосвіті.

Розробниками курсів є міжнародні, національні експерти та заклади освіти, галузеві асоціації.

Платформа AgriAcademy відкриє українській агробізнес-спільноті доступ до світових найсучасніших професійних знань, успішних бізнес-кейсів та інноваційних рішень. Платформа є унікальною для України, оскільки вперше для потреб вітчизняного агробізнесу адаптовано спеціалізовані онлайн-курси, що входять до магістерських програм провідних аграрних університетів світу. Наші слухачі безоплатно перейматимуть кращі світові практики!

По завершенню навчання слухачі онлайнових курсів отримають сертифікати.

“Платформа AgriAcademy допоможе українським аграріям стати тією силою, що гарантуватиме продовольчу безпеку нашої країни”, – переконують розробники.

Нагадаємо, в Україні презентували навчальну електронну платформу для фінансових/кредитних сільськогосподарських дорадників – еДорада. На платформі можна буде почерпнути знання про фінансування та кредитування сільського господарства.

Також для українських фермерів створили платформу, на якій можна придбати усе для польових робіт. Значна кількість українських та закордонних виробників вийшли на єдину платформу ADAM UA, де підприємці можуть придбати усе необхідне для фермерських робіт.

Читайте також: В Україні профінансують відновлення та зміцнення жіночого фермерства.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також