Новини / Технології     18 травня 2023 19:08

У Сполучених Штатах вчені створили роботизовану руку для збору ожини

При розробці першим кроком у процесі цього проєкту було визначення сили, необхідної для збору ожини вручну з найменшим пошкодженням плодів

Вчені-дослідники з Арканзасу і Джорджії (США) показали, що ніжну і свіжу ожину, яку зазвичай збирають вручну для збереження якості та структури плодів, тепер можуть збирати й спеціалізовані роботи, передає AgroExpert.md. Для цих цілей американські вчені розробили розумну роботизовану руку з м’яким захопленням.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Першим кроком у процесі цього проєкту було визначення сили, необхідної для збору ожини вручну з найменшим пошкодженням плодів. Виходить, що для ефективного збору врожаю потрібно близько половини Ньютона, одиниці сили.

Щоб з’ясувати, яке зусилля потрібне для того, щоб зірвати ожину і заподіяти їй якнайменше шкоди, проєктна група розробила силіконові манжети для пальців із біометричними датчиками, які вимірювали силу, яку людина докладала до своєї руки, щоб захопити та зібрати ожину.

За допомогою датчика сили, який людина носила прямо на руці, дослідник Маєрс зібрав понад 2000 ягід ожини у комерційних виробників в Арканзасі, на фермах Sta-N-Step Farm і Neal Family Farm.

Дані показали, що найбільшу силу прикладав великий палець, за яким слідував середній, вказівний і безіменний пальці. Було відібрано чотири свіжих сорти, виведені в Арканзасі: Natchez, Osage, Prime-Ark Traveler і Sweet-Ark Caddo. Ожину оцінювали після 21 дня зберігання в холодильнику за температури 35 градусів за Фаренгейтом.

Дослідники порівняли якість ожини з датчиком сили й без нього, і результати показали, що розумна рукавичка для пальців не впливає на якість ягід. Дослідження також засвідчило, що для збирання ожини необхідно всього три придатки замість чотирьох.

Другий етап дослідження був проведений співробітниками Ченом і Гундерманом під час їхньої роботи в Університеті Арканзасу, де було розроблено профільне м’яке роботизоване захоплення з трьома зубцями, яке приводили в рух сухожилля руки, з використанням товстої гітарної струни як сухожилля.

Сили, докладені для захоплення, стабілізації та збирання ожини за допомогою захвата, не викликали надмірного пошкодження після зберігання в холодильнику протягом 21 дня.

Нагадаємо, в Австралії планують розпочати селекцію сортів суниці садової, призначених для збору роботами. Очікується, що роботи з селекції триватимуть 4 роки й потребуватимуть фінансування щонайменше $11,5 млн.

Ізраїльський стартап MetoMotion зазначає, що безпілотна машина скорочує витрати на збирання врожаю на 50%; стартап прагне зібрати 8 мільйонів доларів для розширення виробництва. Компанія розробила першого робота зі штучним інтелектом для збору помідорів, який може скоротити потреби у робочій силі під час збирання врожаю приблизно на 90% та знизити виробничі витрати приблизно на 50%.

Швейцарська дослідницька компанія ETH Zurich за два роки досліджень розробила робота-збирача, який здатний замінити 3,5 працівника, збирає томати без пошкоджень.

Минулими роками впровадження інновацій у сільське господарство дало змогу коригувати способи обробки культур та інші процеси. Фермерові навіть не потрібно мати досвід, щоб використовувати технології та побачити, як вини змінюють відповідну діяльність, роблять її вигіднішою, ефективнішою, безпечнішою та простішою.

Раніше повідомляли, як обрати мінітрактор для сільськогосподарської діяльності.

Україна та Туреччина планують посилити співпрацю у сфері тепличного господарства, зокрема турецькі фахівці займуться модернізацією тепличного господарства Сумського національного аграрного університету (СНАУ). Про це повідомляє EastFruit.

Український Smart Oasis Farm вже успішно представив свою “розумну ферму” у Кувейті.

Американська компанія Vertical Harvest планує розширювати свою концепцію інноваційних вертикальних теплиць у Чикаго.

Тим часом в Японії відкрили теплицю площею 13 га з електростанцією на біомасі.

Вчені створили міні робота-фею для запилення рослин.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також