Новини / Техніка     20 вересня 2022 08:04

Як обрати мінітрактор для сільськогосподарської діяльності

Найпопулярніші у Європі виробники сільськогосподарських тракторів, які цінують аграрії всього світу

Вибір трактора – суто технічне завдання. При підготовці до покупки необхідно враховувати, потрібна абсолютно нова чи вживана машина, і як саме вона буде застосовуватись. Розглядаючи покупку конкретної моделі, варто враховувати точний профіль господарської діяльності, площу землі та очікування від потужності його двигуна. Певним показником, щоб купити мінітрактор, може бути популярність того чи іншого бренду.

Сільськогосподарські помічники розрізняються за:

  • потужністю;
  • ККД двигуна;
  • кількістю споживання палива.

Якщо ферма велика, слід подумати про покупку нової сільськогосподарської машини. З іншого боку, якщо ми збираємося використовувати трактор лише на невеликій площі, вживані мінітрактори можуть бути економічно вигідним вибором.

Інтерес до того чи іншого варіанту найбільше залежить від його якості та ціни. Якщо є певна сума, відкладена на покупку мінітрактора, перевіряємо та порівнюємо кілька різних моделей — які можемо собі дозволити, які нас цілком задовольняють. Іноді варто зайняти гроші або взяти кредит і довгі роки насолоджуватися роботою механізму, а не жалкувати за покупкою зламаної машини.

А тепер, як приклади, розглянемо продукцію деяких найпопулярніших у Європі виробників сільськогосподарських тракторів, які цінують аграрії всього світу:

  • Zetor;
  • Farmtrac;
  • Lamborghini;
  • Deutz-Fahr.

DEUTZ-FAHR

Перші трактори німецької марки DEUTZ-FAHR зійшли з конвеєра ще в 1927 році, тому компанія може похвалитися багатим досвідом виробництва сільськогосподарської техніки. Пропоновані сьогодні моделі відрізняються застосуванням передових технологічних рішень, що підвищують комфортність роботи та підвищують її ефективність.

Рішення, що використовуються в нових моделях тракторів DEUTZ-FAHR, дозволяють автоматизувати операції, що повторюються, сприяють зниженню витрат палива і роблять техніку екологічно чистою.

ZETOR

Ще одна відома марка сільськогосподарських тракторів – Zetor. Мінітрактори цього чеського виробника відрізняються насамперед оптимальним співвідношенням ціни, якості двигуна та ефективності пристрою. Машини Zetor надійні, довговічні та водночас дуже прості у використанні та обслуговуванні.

LAMBORGHINI

Пропозиція італійського виробника Lamborghini включає весь спектр сільськогосподарських тракторів, від стандартних польових тракторів, компактних і мінітракторів до спеціалізованих садових пристроїв. Трактори з тим же родоводом, що і легендарні спортивні автомобілі, дозволяють стверджувати, що це машини з найвищими експлуатаційними параметрами, що відрізняються дуже високою потужністю та великою тягою.

Lamborghini добре зарекомендували себе в будь-яких, навіть дуже складних умовах місцевості і при надзвичайно важкій роботі. Надійність, універсальність та економічність в експлуатації – ось ті терміни, які найкраще характеризують сільськогосподарські мінітрактори цієї марки.

FARMTRAC

Фірма створює економічні сільськогосподарські трактори з надійною конструкцією та низькими потребами в плані технічного обслуговування. Будь-яку деталь можна швидко замінити завдяки продуманій конструкції.

Сільськогосподарська техніка Farmtrac подолає будь-які умови погоди та поверхні. Більшість моделей довговічні та можуть ефективно працювати в зимовий період. Farmtrac гарантує, що ви отримаєте безпечну, ефективну машину за чудовою ціною. Фермери найбільше цінують Farmtrac та відрізняють їх від інших сучасними опціями, такими як інноваційні кабіни та зручні сидіння.

Як бачите, вибір сільськогосподарського мінітрактора – завдання не просте. Перш ніж ухвалити рішення про купівлю конкретного мінітрактора, уважно ознайомтеся з його технічними даними та переконайтеся у надійності продавця. Купуючи техніку у надійного дистриб’ютора, ви можете скористатися допомогою у виборі та отримати впевненість у ньому.

Раніше розповідали, як отримати 3100 грн за гектар: покрокова інструкція

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також