Кооперативи

Кооперативи     18 березня 2020 14:51

Кооперація як подолання конкуренції в аграрному бізнесі
Малі команди створюють компанії, вартість яких перевищує мільярд доларів. І питання не в освіті чи матеріальних статках. А в тому, що люди зі спільними цінностями об’єднуються задля досягнення спільної мети.

Кооперативи     04 листопада 2019 15:38

95% ягід на експорт: чернігівський кооператив отримав шалений попит на свою продукцію ВІДЕО
12 чернігівських фермерів об’єдналися в СОК «Дари Чернігівщини», щоб отримати більше можливостей у реалізації продукції. Тепер 95% свого урожаю виробники експортують, зокрема за останні 2 роки на ринки ЄС поставили майже 1,5 тис. т заморожених ягід.

Кооперативи     17 жовтня 2019 15:08

$1 млн від Канади: на Львівщині будують молокозавод
Кошти від уряду Канади в сумі $1 мільйон плюс інвестиції самих фермерів – на Львівщині готуються до відкриття першого молокопереробного заводу, який допоможе дрібному бізнесу самостійно встановлювати ціни на молоко, а не здавати його посередникам за копійки.

Кооперативи     23 серпня 2019 09:43

10 тонн винограду: завдяки об’єднанню 8 фермерів швидко реалізували урожай ФОТО
8 фермерів трьох південних областей, об’єднавши зусилля, змогли налагодити роботу нового каналу збуту своєї продукції. Зібравши спільну партію з 10 тонн винограду кількох сортів, виробники відправили її на захід України, де вона швидко продалася.

Кооперативи     22 серпня 2019 10:13

Варять та продають сир: як працює перший студентський кооператив в Україні ВІДЕО
У селищі Немішаєве на Київщині заснували перший в країні студентський кооператив в агротехнічному коледжі. Тут одразу навчають заробляти гроші: майбутні фермери варять сир та продають його.
Показати ще