Кооперативи

Кооперативи     02 грудня 2020 17:45

КМУ пропонує знизити податкове навантаження на сільгоспкооперативи
Законопроєкт, який направлено на розгляд парламенту передбачає зниження податків для членів сільськогосподарських кооперативів і спрощення діяльності об’єднань аграріїв

Кооперативи     30 квітня 2020 10:39

В Україні створено перший кооператив, що спецілізується на лохині
До новоствореної структури увійшли BigBlue Organic Blueberry Farm, а також ФГ "Грасс Авеню" з ТМ StarBerries під керівництвом Олега Воробйова та підприємець Віктор Дитинко (СВК "ОБОЛОНІЯ").

Кооперативи     18 березня 2020 14:51

Кооперація як подолання конкуренції в аграрному бізнесі
Малі команди створюють компанії, вартість яких перевищує мільярд доларів. І питання не в освіті чи матеріальних статках. А в тому, що люди зі спільними цінностями об’єднуються задля досягнення спільної мети.

Кооперативи     04 листопада 2019 15:38

95% ягід на експорт: чернігівський кооператив отримав шалений попит на свою продукцію ВІДЕО
12 чернігівських фермерів об’єдналися в СОК «Дари Чернігівщини», щоб отримати більше можливостей у реалізації продукції. Тепер 95% свого урожаю виробники експортують, зокрема за останні 2 роки на ринки ЄС поставили майже 1,5 тис. т заморожених ягід.

Кооперативи     17 жовтня 2019 15:08

$1 млн від Канади: на Львівщині будують молокозавод
Кошти від уряду Канади в сумі $1 мільйон плюс інвестиції самих фермерів – на Львівщині готуються до відкриття першого молокопереробного заводу, який допоможе дрібному бізнесу самостійно встановлювати ціни на молоко, а не здавати його посередникам за копійки.
Показати ще