Новини    17 жовтня 2022 18:33

В Ізмаїлі завершили перший етап будівництва нового терміналу компанії “НІБУЛОН”

Це допоможе компанії пом’якшити збій використання традиційних експортних маршрутів

На Одещині в місті Ізмаїл компанія “НІБУЛОН” завершила перший етап будівництва нового терміналу. Про це повідомив генеральний директор ТОВ СП “НІБУЛОН” Андрій Вадатурський.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

За його словами це допоможе компанії пом’якшити збій використання традиційних експортних маршрутів.

“Постраждало все наше виробництво, логістика та експортні можливості. 20% активів компанії знаходяться в умовах тимчасової окупації в південних та східних регіонах України, а обсяги нашого експорту різко впали у порівнянні з попередніми роками”, — розповів він.

Вадатурський зауважив, що нові інвестиції компанії “НІБУЛОН” допоможуть зберегти позиції на ринку та забезпечать стабільність бізнесу і незалежність від тимчасового зернового коридору через Одесу.

“І хоча ми зосереджені на вирішенні викликів сьогодення, ми також готуємося до можливостей майбутнього. Я залучив міжнародну консультативну раду для підтримки управлінської команди, і ми запроваджуємо нові процедури корпоративного управління відповідно до найкращих міжнародних практик”, — додав гендиректор.

Довідка. Нібулон – один із найбільших українських виробників та експортерів сільськогосподарської продукції. До складу підприємства входять 22 виробничі філії (виробництво сільгосппродукції на 82,5 тис. га орендованих земель), 19 елеваторних комплексів і перевантажувальних терміналів із загальним обсягом одноразового зберігання 1,77 млн т, суднобудівно-судноремонтний завод і судноплавна компанія.

Нагадаємо, на елеваторах ТОВ СП “НІБУЛОН” для сушіння зерна використовується виключно газ. У компанії зазначили, що на сьогодні ринкова ціна на газ на 55-65% вища ніж влітку, та на 35-45% вища ніж у жовтні минулого року.

“Нібулон”, генеральний директор якого Олексій Вадатурський загинув під час ворожого ракетного удару по Миколаєву, надав свої баржі на початку широкомасштабного вторгнення, щоб зупинити можливий російський вхід у води міста.

На Вороновицькому ХПП (належить ГК Alebor Group) ввели в експлуатацію нову чергу потужностей, відтепер елеватор має змогу одночасно зберігати 197 тис. тонн зернових та олійних культур.

Рішення щодо розширення “Самбірського елеватора” прийняли ще до війни. В листопаді минулого року тут почали бурити палі – а місяць тому потужність елеватора збільшилась до 20 тисяч тонн одночасного зберігання. Два новенькі силоси BBK виробництва KMZ Industries вже прийняли ячмінь нового врожаю. Елеватор розширився на два силоси BBK об’ємом 3471 м куб. кожний. Також додався ланцюговий конвеєр продуктивністю 175 т/год із довжиною маршруту 70 метрів.

ТДВ “Микулинецьке” протестувало зерносушарку Brice-Baker SCN 12/24, що працює на альтернативному паливі, на кукурудзі підвищеної вологості. Обладнання від KMZ Industries впоралося на відмінно.

Раніше повідомлялось, що у KMZ Industreis відзвітували про останні роботи на об‘єктах по регіонах.

Landlord повідомляв, що KMZ Industries запускає в експлуатацію першу чергу елеватора в Харківській області.

У цьому сезоні доведення вологої кукурудзи до базових показників може коштувати близько $50 за тонну.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...