Новини / Елеватори     26 жовтня 2021 10:43

Новий елеваторний комплекс, запуски зерносушарок та силосів. KMZ Industries відзвітувала про результати роботи в регіонах

Найбільший виробник елеваторного обладнання в Україні прозвітував про останні реалізовані проєкти

У KMZ Industreis відзвітували про останні роботи на об‘єктах по регіонах.

“Наразі ще тривають роботи з автоматизації та введення в експлуатацію зерносушарок Brice-Baker. Виконано перші у 2021 році запуски сушарки Brice-Baker 12/48 з рекуперацією тепла”, – йдеться в повідомленні компанії.

ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ
За ці півтора місяця в одного з давніх клієнтів нарешті дійшли руки до будівництва нового елеваторного комплексу. На початку вересня було проведено нараду щодо планування початку монтажу обладнання, а наразі роботи з монтажу зерносушарки Brice-Baker 12/24 з рекуперацією тепла та аспірацією майже закінчено. Розпочато монтаж першого з трьох силосів лінійки BBK діаметром 22 м на 5 638 т кожний.

ЧЕРНІГІВЩИНА
Чернігівщина продемонструвала здатність швидко приймати рішення. По одному з проєктів у четвер була перша зустріч із замовником, а у вівторок вже стартували роботи на об‘єкті. Два робочі дні на оформлення договірних відносин та організацію подальшого процесу. І два хопери діаметром 11 м на 14 ярусів вже готові. Стрімко збираємо транспортне обладнання та переміщуємось до наступного об‘єкту.

Читайте: KMZ Industries та Variant Agro Build оголосили про об’єднання

Наш монтажний підрозділ отримав другий успішний досвід роботи з обладнанням лінійки VAB. В області розпочали та завершили монтаж двох хоперів діаметром 5,5 м на 8 ярусів. Особливістю робіт були напрочуд стислі умови монтажу. ГІП монтажної служби (головний інженер проєкту) розробив чіткий та продуманий ПВР (проєкт виконання робіт): мінімізували ризики, підібрали оптимальну вантажопідіймальну техніку, монтажна бригада чітко дотримувалась ПВР – і все пішло по плану.

КИЇВЩИНА
На об‘єкті-рекордсмені минулого року, що спланували та побудували за 5 місяців, завершено монтаж ще одного силосу на 32 метри в діаметрі (16 625 тонн зберігання). У цій другій черзі будівництва, за бажанням замовника, додали майданчики для обходу вентиляторів зерносушарки Brice-Baker.

ПОЛТАВЩИНА
Розпочали монтаж третьої черги на будівництві великого комплексу. В роботі – найбільші на сьогодні силоси в лінійці KMZ Industries – 32 в діаметрі, в один такий вміщується 18,5 тонн пшениці. Перший із силосів вже виріс на 5 ярусів із 22. На Полтавщині на вихідних запущено зерносушарку Brice-Baker 16/72, що працюватиме також «на альтернативі».
На «Ланнівській МТС» завершено монтаж чотирьох силосів діаметром 18 м. Це друга черга елеватора, в якій додається 6 силосів лінійки KMZ Industries до вже існуючих, також нашого виробництва. Сукупна потужність першої та другої черг елеватора становитиме 60 тисяч тонн.

ТЕРНОПІЛЬЩИНА
Завершили монтаж обладнання першої черги: два силоси на плоскому дні діаметром 27,5 м на елеваторному комплексі, де в липні встановили два 11-метрові хопери – обладнання лінійки KMZ Industries. Після монтажу робочої вежі почнемо збирання транспортного обладнання.

ВІННИЧЧИНА
На будівництві зерносушильного комплексу завершено роботи з автоматизації найменшої зерносушарки в лінійці Brice-Baker SCN 6/24. Потужності цієї моделі – 8 т/г при сушінні кукурудзи і зниженні вологості з 24% до 14%.
У тому ж регіоні запущено дві зерносушарки Brice-Baker SCN 18/48 з аспірацією, що працюватимуть на альтернативному паливі. Також завершене пусконалагодження транспортного обладнання для його роботи в автоматичному режимі.

ЖИТОМИРЩИНА
Виконано роботи з пусконалагодження зернопереробного комплексу.

Крім того, роботи KMZ Industreis вийшли на фінішну пряму і у Молдові.  “Зібрали, утеплили та «зашили» два останні конусні силосі для зберігання гранульованої та негранульованої макухи соняшника на маслопереробному заводі Danube Oil. Останній з цієї череди унікальних силосів наразі обшивається. Залишилось завершити монтаж естакад”, – розповіли у компанії.

Довідка. KMZ Industries (ПрАТ “Карлівський машинобудівний завод”) є найбільшим виробником елеваторного обладнання в Україні. Компанія успішно реалізувала понад 5000 об’єктів.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв, що KMZ Industries запускає в експлуатацію першу чергу елеватора в Харківській області.

Джерело: KMZ Industries

Наталія Софієнко, Landlord 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також