Новини    26 вересня 2022 17:09

На Вороновицькому ХПП ввели в експлуатацію нову чергу потужностей

Alebor Group також успішно запустили на зерносховищі установку зрідженого газу

На Вороновицькому ХПП (належить ГК Alebor Group) ввели в експлуатацію нову чергу потужностей, відтепер елеватор має змогу одночасно зберігати 197 тис. тонн зернових та олійних культур. Про це повідомляє пресслужба компанії  Alebor Group у Facebook.

На елеваторі встановили 5 силосів по 10 тис. тонн та 1 силос на 7 тис. тонн виробництва KMZ Industries.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Alebor Group також успішно запустили на зерносховищі установку зрідженого газу. В компанії наголосили, що це допоможе отримати певну незалежність від транзитів природнього газу. Завдяки більш щільній, ніж природного, калорійності зрідженого газу сушіння стане швидшим та за більш стабільних температур.

“Завдяки цьому перші поставки кукурудзи ми будемо сушити вже значно екологічніше та оперативніше”, — зазначили у компанії.

Також в Alebor Group повідомили, що будівництво нового Вадул-Сіретського терміналу активно рухається до фінішної прямої. Першу чергу зернового термінала планують ввести е експлуатацію 15 жовтня цього року.

Довідка. KMZ Industries (ПрАТ “Карлівський машинобудівний завод”) є найбільшим виробником елеваторного обладнання в Україні. Компанія успішно реалізувала понад 5000 об’єктів.

Нагадаємо, рішення щодо розширення “Самбірського елеватора” прийняли ще до війни. В листопаді минулого року тут почали бурити палі – а місяць тому потужність елеватора збільшилась до 20 тисяч тонн одночасного зберігання. Два новенькі силоси BBK виробництва KMZ Industries вже прийняли ячмінь нового врожаю. Елеватор розширився на два силоси BBK об’ємом 3471 м куб. кожний. Також додався ланцюговий конвеєр продуктивністю 175 т/год із довжиною маршруту 70 метрів.

ТДВ “Микулинецьке” протестувало зерносушарку Brice-Baker SCN 12/24, що працює на альтернативному паливі, на кукурудзі підвищеної вологості. Обладнання від KMZ Industries впоралося на відмінно.

Раніше повідомлялось, що у KMZ Industreis відзвітували про останні роботи на об‘єктах по регіонах.

Landlord повідомляв, що KMZ Industries запускає в експлуатацію першу чергу елеватора в Харківській області.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...