Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) оголошує про початок збору заявок на отримання насіння ярих культур (пшениця, ячмінь, горох) для підтримки малих фермерів у прифронтових областях у межах програми реагування Організації для України у 2023 році. Подати заявку на отримання підтримки у межах програми необхідно до 10 березня через Державний аграрний реєстр (ДАР).
Про це повідомляє пресслужба ФАО.
Кожен отримувач допомоги отримає 2 000 кілограмів насіння ярих культур, що дозволить засіяти 10 гектарів землі. Залежно від регіону, фермери можуть вибрати одну з трьох ярих культур: пшеницю, ячмінь або горох.
Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter
Загалом 3 000 малих фермерських господарств отримають підтримку в таких областях: Сумська, Чернігівська, Донецька, Харківська, Дніпропетровська, Запорізька, Миколаївська, Херсонська та Одеська області.
Програма орієнтована на юридичних осіб (фермерські господарства та товариства з обмеженою відповідальністю) та фізичних осіб-підприємців, які мають зареєстровані сільськогосподарські угіддя площею від 10 до 500 гектарів.
У програмі можуть брати участь лише ті заявники, які зареєстровані та ведуть свою діяльність у зазначених вище, постраждалих від війни областях.
Корисні матеріали:
- Інструкція з реєстрації у ДАР
- Інструкція щодо входу в кабінет та редагування інформації у ДАР
Контактна інформація:
- Контакт-центр ДАР: +38 044 339 9215; support@dar.gov.ua
- Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО): +38 099 090 7582; +38 068 318 0943; UA-Feedback@fao.org
Нагадаємо, з метою підтримки постраждалих від війни регіонів ФАО закупить насіннєву картоплю. Насіння картоплі розподілять у дев’яти найбільш постраждалих областях уздовж лінії фронту: у Сумській, Чернігівській, Донецькій, Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській, Херсонській та Одеській.
Представники World Food Programme (WFP) і Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) планують допомагати сільському господарству з розмінуванням територій.
План швидкого реагування ФАО для України на 2023 рік включає три основні напрямки, які потребуватимуть фінансування у розмірі 205 млн доларів.
Сільські домогосподарства, дрібні фермери та малі сільськогосподарські підприємства отримають допомогу у межах проєкту на загальну суму 15,5 млн доларів США, що фінансується Європейським Союзом (ЄС) та реалізується Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО).
Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) планує допомогти сільським господарствам “сірих” зон у знищенні вибухових об’єктів.
У 2023 році Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) планує допомогти 500 тисячам українських господарств відновити сільськогосподарську діяльність.
Уряд України і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН FAO підписали угоду про створення в Україні Проєктного офісу FАО та надання організацією допомоги українському АПК. Створення офісу ФАО в Україні дозволить підняти співробітництво на значно вищий рівень. Це стосується програм підтримки сільгоспвиробника і надання гуманітарної допомоги українцям, що опинилися у складних життєвих обставинах. Перспектива роботи, на яку розраховує міністерство – це сприяння українському експорту та створення експортоорієнтованої економіки.
Валерія Пепеля
Підписуйся на наш Telegram. Стеж за новинами у зручному форматі!