Новини    27 серпня 2023 19:09

Часникопереробний завод випустив на ринок часникову пасту

"Пан часник" представляє часникову пасту зі свіжого часнику з добавкою оливкової олії та лимонної кислоти. Тобто всі складники натуральні, немає ніяких хімічних добавок

Часникопереробний завод на Вінниччині закуповує сировину у селянських, фермерських господарствах, а також виробників, які вирощують часник. Також працюють за схемою передачі насіннєвого часнику фермерам чи одноосібним господарствам на умовах подальшої реалізації вирощеної продукції, розповів заступник голови ФГ “Агро-Майстер” Василь Гудзовський, передає AgroPortal.ua.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

У нас площа під часником поки що не велика, всього 2 га,  але плануємо розширити до 10 га, а далі буде видно. Ми плануємо протягом року переробляти близько 1тисячі тонн часнику. За ціною орієнтуємось на ту, яка характерна для зовнішнього світового ринку. У планах у нас робота по експорту нашої продукції, ми повинні бути конкурентними на світовому ринку, зокрема на ринку ЄС. Ми орієнтуємось на європейські ціни, зокрема на вартість, яка характерна для найбільшого виробника серед країн — Іспанії, для нас вона є індикатором, — пояснив Гудзовський.

Часникопереробний завод ФГ “Агро-Майстер” пропонує співпрацю всім зацікавленим в отриманні запашного, смачного і неймовірно пекучого продукту. Час від часу сюди звертаються виробники, які хочуть зберегти свій врожай. Вони привозять свій часник, а далі з нього роблять часникове пюре і потім це пюре заморожують і  так воно зберігається понад рік.

Ми освоїли кілька видів продукції, чищений часник (зубчики часнику), часникове пюре, воно йде для використання у ковбасних цехах, пекарнях, кулінарії, це, в основному, для В2В підприємств. Для звичайного споживача, ми випускаємо часникову пасту в баночках. Вона виходить під новим брендом — “Пан часник”.  Собою він представляє часникову пасту зі свіжого часнику з добавкою оливкової олії та лимонної кислоти. Тобто всі складники натуральні, немає ніяких хімічних добавок. Продукт досить новий і нам зараз доводиться багато розповідати про нього, але зрештою, я гадаю, ми здобудемо результат у цьому напрямку і найдемо свого споживача, — зазначив заступник голови ФГ.

Завод ФГ “Агро-Майстер” забезпечує роботою 10 працівників, всі вони офіційно оформленні, платять податки, це такий собі маленький, але вклад в розвиток української промисловості, зайнятості населення.

Свою продукцію на ЗСУ відправляли у вигляді пюре, адже так її набагато швидше можна використовувати, ніж звичайний свіжий часник. Хотілося б, щоб це були промислові поставки, але поки що на наші звернення, листи відповіді не отримали. Якби ЗСУ закуповувало не свіжий часник, а пюре, то вони б зекономили близько 350 млн грн щороку.  Це не фантастика, а реальна цифра за яку я ручаюся, — розповів Гудзовський.

Нагадаємо, два тижні тому голландська компанія Denimpex отримала свій перший новий урожай часнику з Китаю. Наразі існує великий попит на китайський часник з боку різних європейських роздрібних каналів.

За минулі десять років площі під швейцарським часником збільшилися в п’ять разів. Проте, цього все ще недостатньо для внутрішнього споживання країни.

У 2022 році вчені Науково-дослідного інституту овочебаштанних культур та картоплі Узбекистану запатентували новий сорт часнику під назвою “Жануб”, що в перекладі означає “Південь”, який має коротший термін дозрівання порівняно з іншими сортами.

У результаті багаторічних досліджень вченим Науково-дослідного інституту овочебаштанних культур та картоплі Узбекистану вперше вдалося вивести новий сорт рокамболю – овоча, який також називають цибулею-чесноком, причасниковою цибулею, єгипетською цибулею або іспанським часником.

Через те, що минулої осені в Україні посіяли часнику набагато менше, ніж у попередні роки, скорочення становитиме не менше 50%, розповів керівник виробничого проєкту ФГ “Агро-Майстер” Василь Гудзовський.

Найбільше підприємство у Східній Європі з найбільшою лінією з виробництва насіння часнику до війни обробляло 150 га землі, наразі ця площа скоротилась до 30 га.

Після шести років експериментів ліванська компанія Garlidoux розробила часник зі звичним смаком, але без неприємного запаху.

Раніше Landlord повідомляв, що в Україні середня вартість часнику перевищила 100 грн/кг.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...