Новини / Аналітика     14 травня 2023 17:24

Виробництво часнику в Україні зменшиться вдвічі

З огляду на те, що в Україні вирощувалося у довоєнний час близько 200 тис. т часнику, а цього сезону зберуть 100 тис. т, цього буде цілком достатньо для задоволення внутрішнього споживання

Через те, що минулої осені в Україні посіяли часнику набагато менше, ніж у попередні роки, скорочення становитиме не менше 50%, розповів керівник виробничого проєкту ФГ “Агро-Майстер” Василь Гудзовський, передає AgroPortal.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

З огляду на те, що в Україні вирощувалося у довоєнний час близько 200 тис. т часнику, а цього сезону зберуть 100 тис. т, цього буде цілком достатньо для задоволення внутрішнього споживання (50 тис. т). Різниця в 50 тис. т, скоріше за все, згниє через нестачу потужностей і переробки.

Нині підприємством для подальшої переробки законтрактовано близько 200 т часнику.

Зараз головна наша задача — донести до керівництва ЗСУ, що споживати у військах часник у головках значно затратніше, ніж використовувати очищений овоч у зручному пакованні, зокрема у вигляді часникової пасти, — зазначив Гудзовський.

Окрім цього, використання напівфабрикатів знижує вартість споживання часнику в 5 разів. За зекономлені кошти можна виплачувати заробітну плату нашим воїнам на суму 350 млн грн щороку.

Нагадаємо, загальна площа під часником в Україні сягає максимум 400 га. Для того, аби зросло промислове виробництво часнику, фермери повинні працювати не на емоціях, а мати чіткі розрахунки окупності, реалізації.

За минулі десять років площі під швейцарським часником збільшилися в п’ять разів. Проте, цього все ще недостатньо для внутрішнього споживання країни.

У 2022 році вчені Науково-дослідного інституту овочебаштанних культур та картоплі Узбекистану запатентували новий сорт часнику під назвою “Жануб”, що в перекладі означає “Південь”, який має коротший термін дозрівання порівняно з іншими сортами.

Найбільше підприємство у Східній Європі з найбільшою лінією з виробництва насіння часнику до війни обробляло 150 га землі, наразі ця площа скоротилась до 30 га.

Після шести років експериментів ліванська компанія Garlidoux розробила часник зі звичним смаком, але без неприємного запаху.

Раніше Landlord повідомляв, що в Україні середня вартість часнику перевищила 100 грн/кг.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також