Новини    29 грудня 2022 19:31

Агрохолдинг VITAGRO готується запустити у роботу новий елеватор на 50 тисяч тонн зберігання

Загальні потужності зберігання разом з новим елеватором та зі сертифікованими складами у VITAGRO складають 420 тис. тонн

Агрохолдинг VITAGRO завершує будівництво та готується до запуску у роботу нового елеваторного комплексу на 50 тис. тонн одночасного зберігання. Будувати зерносховище почали ще у довоєнні часи, розповів гендиректор компанії Петро Лабазюк у матеріалі на Latifundist.com.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Через початок бойових дій у країні будівництво елеватора довелося заморожувати на 3 місяці. До того ж, обладнання для зерносховища мав поставити миколаївський завод “ЮгЕлеватор”, а через постійні обстріли з постачанням виникли проблеми. Але проєкт таки вдалося відновити.

Думав, що вже елеватора нам не бачити. Але з часом зібрав підрядників і попросив дати гарантії, що якщо поставлять обладнання, ми відновлюємо проект. Так і сталося. Ми не мали права опускати руки. Ну, і це була вимога часу, бо врожай не було куди дівати,— зазначив Лабазюк.

Загальні потужності зберігання разом з новим елеватором та зі сертифікованими складами у VITAGRO складають 420 тис. тонн. До того ж агрохолдинг з 2006 року активно використовує технологію зберігання зерна у рукавах.

Нагадаємо, Європейський банк реконструкції та розвитку надасть компанії Grain Alliance Group кредит у 10 млн євро для модернізації зерносховища компанії у Словаччині, повідомляє пресслужба ЄБРР.

Раніше фахівці назвали вартість тимчасового модульного зерносховища.

Створення мережі зерносховищ у сусідніх європейських державах, що запропонували експерти США, розв’яже проблему експорту нового врожаю.

Як повідомляв Landlord, Канада шукає різні варіанти експорту зерна з України.

Раніше Landlord повідомляв, що Європейська комісія запропонувала встановити спеціальні торгові маршрути між Польщею та Україною. Товари повинні переміщатися якомога легше в обох напрямках, щоб зменшити вплив війни на ланцюжок поставок сільськогосподарської продукції.

Борис Джонсон шукає можливості для подальшого сприяння розвитку українського агросектору – планує працювати над створенням фонду для підтримки сільського господарства.

У KMZ Industries дали декілька порад, що робити, якщо на елеваторі під час роботи зерносушарки раптово зникло живлення і немає можливості його швидко відновити.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...