Події    09 листопада 2020 16:20

Уже завтра в Черкасах стартує бізнес-конференція фермерів OkAgro

Уже завтра в Черкасах відбудеться аграрна бізнес-конференція OkAgro, на якій виступлять понад 20 аграріїв та приїдуть за знаннями більше ніж 300 учасників з усієї України.

Чого очікувати від заходу?

Ця бізнес-конференція цікава інноваційним підходом до підбору спікерів — керівників успішних господарств, які протягом 2 днів будуть ділитися досвідом впровадження технологій, інновацій, управління підприємством. Серед спікерів власники як малих, так і великих господарств. Виступи міститимуть практичні кейси та рекомендації, які можна буде одразу впровадити у власному господарстві.

Андрій Капріца, керівник ФГ «Флора А.А.», розкаже, як, маючи 800 га, можна застосовувати практично всі елементи точного землеробства, управляти лімітуючими факторами та, використовуючи технології, працювати без стресу.

Григорій Плічко, засновник ПП «Альтаїр», поділиться власним досвідом впровадження технологій диференційного внесення добрив, посівного матеріалу та розповість, як рахувати економіку переходу на такі технології.

Анатолій Грушецький, засновник ПП «Дніпро», виступить із темою «Трансформація ПП «Дніпро» — про те, чому вирішили змінюватися, з чого почали та чого прагнуть.

Богдан Кривіцький, технічний директор агрохолдингу ІМК, висвітлить тему «Виробничі інновації в ІМК: ефективно не означає складно».

Та ще 20 цікавих спікерів протягом 2 днів. А після виступів ви зможете особисто поставити їм запитання та поспілкуватися.

Окрема увага приділена темі управління земельним банком. На OkAgro дадуть відповіді на запитання, як агробізнесу провести перевірку власного банку, навести лад з обліком та управлінням землею, які етапи земельного аудиту та що потрібно для його проведення.

Читайте: Олена Покотилова: Політ мрії

На OkAgro також завітають гості з-за кордону. Так, Євген Михайліченко, інструктор, розробник курсів у коледжі Olds, Канада, поділиться своєю філософією за темою «Яким буде майбутнє сільського господарства?». Всеволод Генін з Білорусі — співзасновник найпопулярнішої платформи для супутникового моніторингу полів та точного землеробства OneSoil — виступить з доповіддю «Зони продуктивності. Що це таке та як їх використовувати».

Чому варто відвідати OkAgro 2020?

  • OkAgro — це перша подія, організована аграріями для аграріїв, в рамках якої керівники господарств діляться власним досвідом впровадження технологій та управління бізнесом без реклами — про те, що дійсно працює.
  • На заході ви зможете познайомитися з аграріями, які стежать за тенденціями і впроваджують технології, та отримати велику підтримку від колег.
  • Це можливість спробувати вчитися на чужих помилках, користуватися досвідом, який набули протягом багатьох років успішні господарства, та спланувати свою стратегію розвитку на наступні роки.

На учасників чекають багато сюрпризів від організаторів: таємні спікери, цікаві практичні майстер-класи в режимі виступів, експозона, автомістечко, зона відпочинку. А в перервах на каву та обід — зона нетворкінгу, розважальна програма та розіграші призів.

2020 рік був складним. Якщо ви хочете розширити коло знайомих успішних аграріїв, знайти нові рішення, які вже працюють, і зарядитися на вдалий сезон, переходьте за посиланням та ставайте учасником OkAgrowww.okagro.com.ua.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про вражаючий заключний випуск другого сезону #ЯБерегиня!

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...