Новини / Тваринництво     18 жовтня 2022 13:23

Відновлення тваринництва в Україні стане провідною темою міжнародної конференції EuroTier 2022 в Німеччині


У Німеччині на провідній світовій виставці з тваринництва EuroTier 2022, що відбудеться від 15 до 18 листопада цього року в Ганновері, пройде фахова Міжнародна конференція “Боротьба за існування українського тваринництва” (16 листопада з 10:00 до 12:30, конференц-зал 3В, Convention Center). На ній учасники  розглянуть, якими є широкомасштабні наслідки російської загарбницької війни для тваринництва України та як можна забезпечити стале відновлення.

Про це у пресрелізі повідомили організатори виставки.

Війна в Україні має серйозні наслідки для сільського господарства, зокрема для тваринництва. Виробнича та логістична інфраструктура сільського господарства в багатьох місцях значною мірою пошкоджена, доступ до засобів і ресурсів виробництва ускладнено, наявність робочої сили обмежено, а військові дії тривають, часто на території окремих агробізнесів. Страждають люди, але і тварини так само стають жертвами війни. За попередніми оцінками, під час війни вже втрачено 15-20% поголів’я великої рогатої худоби, свиней і птиці,– пишуть організатори заходу.

Разом із Німецько-українським аграрно-політичним діалогом під час заходу високопосадові представники аграрної політики та аграрного бізнесу України проінформують про розвиток тваринництва в умовах кризи та про необхідність відбудови. З цією метою вони представлять свої пропозиції щодо активізації економічної співпраці з Німеччиною та ЄС, щоб така відбудова була успішною.

Відвідувачі EuroTier можуть відвідати конференцію безкоштовно за умови попередньої онлайн-реєстрації. Конференція проводиться німецькою та українською мовами. Організатори конференції – Німецько-український аграрно-політичний діалог та DLG e.V.

Українська аграрна спільнота буде представлена на EuroTier такими галузевими асоціаціями – Український клуб агробізнесу (УКАБ), Всеукраїнська аграрна рада (ВАР), Асоціація виробників молока (АВМ), Асоціація свинарів України (АСУ). Вони будуть представлені на спільному стенді, щоб представляти інтереси своїх членів і інформувати економічних партнерів, ЗМІ і відвідувачів щодо поточного стану в українському тваринництві і кормовиробництві.

Купуючи квиток на EuroTier, відвідувачі підтримають постраждалих від війни аграріїв в Україні. З кожного проданого квитка DLG перераховуватиме один євро до благодійної організації “Save UA”, заснованої головою Асоціації “Всеукраїнська аграрна рада” Андрієм Дикуном для підтримки сільгоспвиробників на деокупованих територіях. З інформацією про те, як розподілятимуть допомогу, можна ознайомитись за посиланням.

Довідка: Проєкт “Німецько-український аграрно-політичний діалог” фінансується Міністерством продовольства та сільського господарства Німеччини, діяльність здійснюється компанією GFA Consulting Group GmbH та робочою групою у складі IAK Agrar Consulting GmbH, Інституту розвитку сільського господарства імені Лейбніца в країнах з перехідною економікою (IAMO) та AFC. Consultants International GmbH. Спонсор проєкту – Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України DORADA.

Нагадаємо, український бізнес відтепер зможе рекламувати свої товари на агроекспозиціях за кордоном: участь у виставках внесено до переліку робіт та послуг, за операціями з імпорту яких Національному банку рекомендовано забезпечити здійснення переказів.

У зв’язку з жорстокою війною Росії проти України виставка AGRO-2022 була перенесена.

Також безпосередньо перед початком війни 33 українські компанії харчової промисловості взяли участь у найголовнішій події на Близькому Сході в харчовій та аграрній промисловості — виставці Gulfood 2022. Вона відбувалась 13-17 лютого в Дубаї, ОАЕ. Обсяг перспективних контрактів складає $145 мільйонів.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також