Події    01 жовтня 2021 17:00

Edinstvo Group запустила новий цех з переробки сої

У Новомосковську відкрили новий соєпереробний цех, розташований на заводі з виробництва кормів "АГРО КОМ"

Лідер з виробництва промислових комбікормів Edinstvo Group 9 вересня на базі заводу Арго Ком відкрив завод із переробки сої.  Планова потужність ліній розрахована на переробку 160 тонн бобів сої в добу, виробництво 128 тонн соєвої макухи та 22,4 т соєвої олії на добу.

Як зазначили у компанії, відкриття нового заводу із переробки сої — частина п’ятирічного глобального курсу розвитку Edinstvo Group, що складається із посилення вертикальної інтеграції бізнес-моделі, виходу на міжнародні ринки із продукцією з доданою вартістю.

Профінансували проект: нідерландський банк розвитку FMO та інвестиційний фонд Diligent Capital Partners (DCP).

“Ми глобальні учасники процесу виробництва якісних, безпечних та корисних продуктів харчування. Запуск цього виробництва — один із кроків трансформації нашої бізнес-моделі. Сьогодні переходимо до виробництва окремих сировинних компонентів покращеної якості, посилюючи власні виробничі потужності, покращуючи стандарти вітчизняного кормовиробництва”, — розповів Сергій Бакум, СЕО Edinstvo Group.

Мета запуску нового цеху по переробці сої:

● подальше поліпшення якості та споживчих властивостей власних кормів за рахунок використання високоякісного білкового сировини;
● забезпечення потреб сторонніх споживачів в соєвих продуктах високої якості;
● розширення експортних продажів і нарощування валютної виручки;
● підвищення показників ефективності і фондовіддачі існуючої інфраструктури підприємства;
● створення нових робочих місць в Новомосковську.

Під час відкриття заводу були проведені екскурсії на виробництво, тематичні доповіді і дискусійні панелі щодо прогресивних технологій годівлі, методів підбору безпечної білкового сировини і перспективи розвитку ринку високоінтенсивних соєвих продуктів.

Читайте: На Хмельниччині вперше страртувала Битва АГРОТИТАНІВ

У компанії зазначають, що потреба у покращених білкових компонентах кормів продиктована появою нових високопродуктивних кросів, гібридів сільськогосподарської птиці, тварин. Edinstvo Group як лідер кормової галузі реалізовує нові проекти, запускає інноваційні виробничі потужності з виготовлення окремих сировинних компонентів.

На дискусійній панелі представники галузі розповіли про переваги соєвої макухи. Зокрема продукція Edinstvo Group переважає аналоги за вмістом протеїну (від 43%), сухої речовини, метаболічної енергії, сирого протеїну, лізину, метіоніну, цистину, треоніну, триптофану, оптимальні значення розчинності протеїну у воді та КОН, нижчу активність інгібітора трипсину. Саме вартість цих вищезазначених компонентів має суттєву економічну перевагу при включенні в рецепти комбікорму. Тому обирайте якісну білкову сировину вітчизняного виробництва та підвищуйте продуктивність поголів’я.

Довідка. EDINSTVO GROUP – провідний український виробник кормів. Компанія надає комплексні рішення у сфері годівлі,здоров’я та біобезпеки тварин. EDINSTVO GROUP об’єднує чотири комбікормові заводи (Диканський і Лохвицький (Полтавська область), Летичівський (Хмельницька область), АРГО КОМ (Дніпропетровська область) та завод з виробництва преміксів NOVACORE (Дніпропетровська область).

Група працює в напрямках: насипні та фасовані комбікорми; БМВД, премікси кормові добавки; ветеринарні препарат; продукція для біобезпеки тварин та тваринницьких комплексів; корми і товари для домашніх тварин; трейдинг зернових культур та білкових компонентів.

Продукція реалізується під торговими марками Щедра нива, Баланс Оптима, Feedline, BestMix, Provitan, ТОП Корм, Granula Gold, MAX Ефект, FeedMix, Intelligent Nutrition, AnimAll, ЕКО КОРМ, VetLine, SOYOS, ПРО100КОРМ та інші.

Раніше Landlord розповідав, що АСТАРТА експортувала першу партію органічної продукції на ринок ЄС.

 

 

 

 

 

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...