Події / Календар     29 серпня 2021 11:20

30 серпня українські свинарі та переробники м’яса об’єднають зусилля

Що розповіли експерти про найбільшу подію свинарства та м’ясної галузі — Last Summer Day

30 серпня відбудеться унікальний захід Last Summer Day, в рамках якого будуть розглянуті передові практики розвитку свинарства та м’ясопереробної галузі, а також зроблені вагомі кроки для об’єднання зусиль тваринників та переробників продукції.

Відеозапрошення на Last Summer Day записали експерти галузей: виконавчий директор Асоціації «М’ясної галузі» Микола Бабенко, голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька, керівник проєкту Topigs Norsvin в Україні Владислав Качмар, регіональний директор Topigs Norsvin в Європі Арно ван де Лаар.

Запрошення на Last Summer Day від Миколи Бабенка:

«У глобальному ринку ми (вирощування і переробка) повинні бути спільні, наша стратегія повинна доповнювати одне одного. Час протистояння минув. Має настати новий час, нова ера взаємодії, співпраці, консолідації, коли всі елементи ланцюга можуть заробляти спільно», — Микола Бабенко.

Запрошення на Last Summer Day 2021 від Владислави Магалецької:

«Дорогі друзі та колеги! Я вітаю всіх на визначній події — Last Summer Day, це останній день літа, це натхненний день, коли хочеться відчути щастя, радість і подумати про те, що попереду», — Владислава Магалецька.

Читайте: Доказова медицина про питний колаген: дослідження та експерименти

Запрошення на Last Summer Day від Topigs Norsvin в Україні:

«На Last Summer Day ви можете домовитися про фінансування для купівлі генетики, модернізації або реконструкції вашого свинокомплексу і разом розпочати нову еру ефективності та прибутковості свинарського бізнесу в Україні», — Владислав Качмар.

Запрошення на Last Summer Day від Арно ван де Лаара:

«Ми раді справжньому розвитку свинарства в Україні. Дивлячись на Україну, ми пишаємося тим, що є частинкою справжнього розвитку, надаючи найкращі технології у світі», — Арно ван де Лаар.

Last Summer Day відбудеться вже у понеділок, 30 серпня у «Гольф Центрі Київ». Придбати квитки можна на сайті.

Нагадаємо, раніше Landlord розповідав про Last Summer Day: чому це важливо

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Матеріали по темі