Новини    30 вересня 2022 18:54

Україна отримала національну квоту на вилов риби в Атлантичному океані на 2023 рік: деталі

Держрибагентство запрошує зацікавлених суб’єктів господарювання долучитися до здійснення промислу у водах північно-західної частини Атлантичного океану

За результатами 44-ої щорічної сесії Організації з рибальства в північно-західній частині Атлантичного океану (НАФО) Україні на 2023 рік виділено національну квоту на вилов морського окуня в обсязі 150 тонн. Повідомляє пресслужба Мінагрополітики.

Звертаємо увагу, що до використання також доступні промислові квоти для груп Договірних сторін, що встановлені за статтею «Інші»: тріска атлантична, морський окунь, жовтохвоста лиманда, атлантична довга камбала, білий американський морський налим, скат, кальмар, вилов яких здійснюється «за олімпійським принципом» без розподілу на національні квоти.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Держрибагентство запрошує зацікавлених суб’єктів господарювання долучитися до здійснення промислу у водах північно-західної частини Атлантичного океану.

З вимогами щодо необхідного пакету документів для провадження господарської діяльності з промислового вилову водних біоресурсів за межами юрисдикції України можна ознайомитися за посиланням.

Довідка. Засідання НАФО та її робочих органів відбуваються щороку. Під час заходів обговорюються результати проведення наукових робіт з оцінки запасів водних біоресурсів, питання регулювання промислу у північно-західній частині Атлантичного океану, встановлюються національні квоти вилову водних біоресурсів тощо. Квота виділяється безпосередньо державі-члену, тому судно, що веде промисел за цією квотою, має бути під прапором України.

Нагадаємо, у 2022 році, у зв’язку з війною, розпочатою рф, та введенням воєнного стану промисловий вилов припинили або частково припинили близько 80 % користувачів водних біоресурсів.

Координаційному штабу з переведення галузі рибного господарства України на функціонування в умовах воєнного стану доручено терміново розробити додатково до діючих заходів системні кроки для посилення формування резерву риби та рибної продукції.

Протягом минулого тижня коштом державного бюджету відбулося зариблення річок Карпатського регіону в межах Закарпатської, Івано-Франківської та Чернівецької областей.

Держрибагентство сформувало Координаційний штаб для забезпечення ЗСУ і громадян рибною продукцією. Також буде створена єдина інформаційна база для учасників ринку, які продовжують працювати та готові підтримати армію.

Держрибагентство просить переробників риби в усіх областях України допомогти з виробництвом консерви для потреб армії.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...