Новини    04 березня 2022 07:30

Держрибагентство шукає виробників рибної продукції для переробки сировини для потреб армії

Це стосується переробників із діючим виробництвом, а також тих, які його призупинили, але готові відновити роботу виробничих ліній

Держрибагентство просить переробників риби в усіх областях України допомогти з виробництвом концерв для потреб армії. Про це повідомляє пресслужба відомства.

“Наша армія зараз, як ніколи потребує нашої допомоги. Звертаємося до вас за підтримкою щодо переробки рибної сировини на консерви для потреб армії. Просимо відгукнутись переробників риби в усіх областях України. Це стосується переробників із діючим виробництвом, а також тих, які його призупинили, але готові відновити роботу виробничих ліній. Сировина для переробки у наявності, від вас потрібна лише її переробка! Будемо вдячні всім виробникам, які відгукнуться, особливо виробникам Черкащини. Наш обов’язок допомагати військовим, які нас захищають!”, – йдеться в повідомленні.

Контактний телефон для узгодження наших спільних дій +38 093 551 82 03.

Раніше Landlord повідомляв, що Путін оголосив війну Україні. Тим часом міністр закордонних справ Дмитро Кулеба повідомив, що країни Заходу дійшли згоди щодо відключення Росії від платіжної системи SWIFT і почали підготовку до впровадження цієї санкції. 

З початку російського вторгнення в Україну загинуло понад 2000 українців, за винятком військових, повідомляє ДСНС.

Владислава Михайленко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...