Новини    17 травня 2023 19:31

Кліматичні зміни можуть призвести до зникнення чипсів з прилавків

Фахівці заявляють, що вже зараз можна побачити зміни в картоплі. Вона стала дрібнішою і в ній знизилася кількість крохмалю

Глобальне потепління створює труднощі для американських фермерів, які вирощують картоплю, з якої роблять найкращі чіпси, передає Dailymail.

Russet Burbank — це сорт картоплі, який вирощують у Північній Америці, і широко використовується для приготування картоплі фрі, і вважається, що його вибирають у McDonald’s.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Але фермери в штаті Айдахо, що займаються вирощуванням картоплі, покладаються на воду, отриману від танення снігу в горах, для зрошення врожаю, а зміна клімату призводить до зменшення снігу, який тане швидше, ніж у минулі роки, що впливає на ріст бульб.

Фермери стверджують, що рослина вже поступово почала вимирати і давати менше плодів через зменшення обсягів гірського снігу, який раніше використовувався для поливу врожаю в особливо спекотні дні.

Фахівці заявляють, що вже зараз можна побачити зміни в картоплі. Вона стала дрібнішою і в ній знизилася кількість крохмалю.

Нагадаємо, Сполучені Штати прагнуть розправитися з екологічними злочинцями, які стоять за стрімким вирубуванням лісів у бразильській Амазонії, використовуючи такі покарання, як санкції Магнітського, щоб більш агресивно боротися зі зміною клімату, повідомили американські джерела та офіційні особи.

Власник американської компанії Patagonia, яка виготовляє та продає одяг по всьому світу, Івон Шуїнар вирішав передати її в управління благодійному фонду. Увесь прибуток компанії витрачатимуть на боротьбу зі зміною клімату, пише BBC.

Через обміління однієї з найбільших річок у Європі Рейну, порушились логістичні ланцюги постачання товарів. Рівень води у річці різко впав внаслідок рекордної спеки в Європі та відсутності опадів на континенті.

Міжнародне агентство з атомної енергії та Продовольча та сільськогосподарська організація Об’єднаних Націй (ФАО) запустили насіння в космос, оскільки спільно активізують свої зусилля з вирощування нових культур, здатних адаптуватися до руйнівних змін клімату тут, на Землі. Про це повідомляє пресслужба МАГАТЕ.

Згідно з дослідженням Університету штату Мічиган, кількість токсинів, які виробляє грибок у кукурудзі, зросте протягом наступних кількох років через глобальне потепління, передає greatlakesecho.

Першим генетично модифікованим продуктом, який коли-небудь був комерційно доступним для громадськості, був помідор, винайдений у США в 1994 році. З того часу було створено низку різних генетично модифікованих продуктів, включаючи кукурудзу, бавовну, картоплю та рожевий ананас.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...