Новини / Ринок землі     14 серпня 2023 16:57

Cargill застосовує супутниковий моніторинг зі штучним інтелектом для запобігання вирубці лісів

Система звільняє від тягаря та дає змогу компаніям, що займаються їжею та напоями, досягати своїх цілей щодо сталого постачання та клімату

Світовий гігант агробізнесу Cargill підтримує свої зусилля щодо захисту лісів, використовуючи можливості супутникового моніторингу ризиків у своїх ланцюжках поставок сої, пальмової олії та какао. Продовольча корпорація використовуватиме рішення Satelligence на основі штучного інтелекту, щоб до 2030 року прискорити свій прогрес у створенні ланцюжків постачання без вирубки лісів, передає foodingredientsfirst.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Маючи “унікальні можливості” для сприяння переходу до стійких продовольчих систем, враховуючи його великий розмір та охоплення, Cargill вважає вкрай важливим партнерство з технологами, такими як компанія Satelligence, що займається геопросторовою стійкістю.

Система використовує новітні методи штучного інтелекту та машинного навчання для підвищення якості вхідних зображень, швидкої та точної обробки цих зображень в інформацію про розподіл сільськогосподарських культур та масштаби вирубки лісів по всьому світу, — зазначив Нільс Вілаард, генеральний директор та засновник Satelligence.

Система звільняє від тягаря та дає змогу компаніям, що займаються їжею та напоями, досягати своїх цілей щодо сталого постачання та клімату, надаючи прозорість їхнім зв’язкам у ланцюжках постачань і незалежно підтвердженим доказам відсутності рівня вирубки лісів і поглинання вуглецю в складних глобальних ланцюгах постачань.

Cargill вже нанесла на карту 100% своїх прямих постачальників сої в Бразилії, 100% зерна, закупленого безпосередньо в Південній Америці, та активно проводить картування в інших регіонах у межах “всебічного аналізу наших ланцюжків постачання”, пояснив агропродовольчий гігант.

Нагадаємо, науковці можуть навіть не заходити у воду, аби зʼясувати кількість прибережної риби завдяки штучному інтелекту.

Управління порту Монреаля застосовує штучний інтелект, який допомагає вимірювати та зменшувати викиди вуглекислого газу з суден.

У Нідерландах запущено оновлену систему водної нарізки овочів. Нею керує штучний інтелект, що дозволяє продовжити термін зберігання продукції.

Ізраїльський стартап MetoMotion зазначає, що безпілотна машина скорочує витрати на збирання врожаю на 50%; стартап прагне зібрати 8 мільйонів доларів для розширення виробництва. Компанія розробила першого робота зі штучним інтелектом для збору помідорів, який може скоротити потреби у робочій силі під час збирання врожаю приблизно на 90% та знизити виробничі витрати приблизно на 50%.

Минулими роками впровадження інновацій у сільське господарство дало змогу коригувати способи обробки культур та інші процеси. Фермерові навіть не потрібно мати досвід, щоб використовувати технології та побачити, як вини змінюють відповідну діяльність, роблять її вигіднішою, ефективнішою, безпечнішою та простішою.

Український Smart Oasis Farm вже успішно представив свою “розумну ферму” у Кувейті.

Вчені створили міні робота-фею для запилення рослин.

Компанія “Епіцентр” використовує штучний інтелект (ШІ) для створення контенту, елементів програмного коду, рекламних банерів та голосових повідомлень.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також