Новини    10 квітня 2018 14:29

Аграрії Рівненщини оформили аграрні розписки на 45 млн грн


Фермерські господарства Рівненської області оформили аграрні розписки на суму майже 45 млн грн. Про це повідомляє Рівненська обладміністрація.

Угоди з кредиторами уклали ПАТ «Мізоцьке ремонтно-транспортне підприємство» (Здолбунівський район), ТОВ «ІДЕК 2006» (Острозький район) та ТОВ «Рівнеагроленд» (Рівненський район).

«Під розписку господарники можуть брати гроші, добрива чи насіння. За це розраховуються грошима або продукцією з майбутнього врожаю. Все залежить від домовленостей між кредитором та фермером», – цитується в повідомленні директор департаменту агропромислового розвитку ОДА Надія Переходько.

В Рівненській області більше 30 банків, фінансових установ, підприємств та представництв багатьох національних компаній надають кошти та матеріально-технічні ресурси агровиробникам за аграрними розписками.

Як повідомляв LANDLORD, в Україні у 2017 році було оформлено близько 170 аграрних розписок, завдяки чому в фермерські господарства залучено 1,120 млрд грн. Найбільшою популярністю серед фермерів користуються аграрні розписки серед тваринників, особливо в молочній галузі.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...