Новини / Політика     31 березня 2022 19:59

У 20 областях України вже почалася посівна – Шмигаль

Також Україна веде перемовини з МАГАТЕ, аби співробітники організації перебували на українських АЕС

Посівну можна буде провести на 6 млн гектарів земель, вона вже почалась у 20 областях України. Це 80% від тієї площі, яка була засіяна минулого року. Про це в своєму відеозверненні заявивпрем’єр-міністр Денис Шмигаль.

“У 20 областях України вже почалася посівна. Проте держава має обережний оптимізм щодо площі посівів ярих культур. За оперативними даними, посівну можна буде провести на 6 млн гектарів земель. Це 80% від тієї площі, яка була засіяна минулого року”, – заявив Шмигаль.  

Українська харчова промисловість розгортатиме нові потужності та найматиме нових працівників завдяки державному замовленню на соціальні продукти. Ідеться про 300 таких підприємств.

Зазначається, що бізнес починає оговтуватися після першого шоку. Комплекс рішень у сфері податкової, регуляторної, митної та кредитної політики безумовно цьому посприяв. Одразу декілька найбільших заводів починають працювати.

Понад 120 тисяч підприємців за пару днів подали заявку для переходу на нову систему оподаткування 2% з обороту. Крім того, за останню добу через систему Дія було зареєстровано тисячу нових ФОПів.

“Продовжуємо отримувати тисячі тонн гуманітарної допомоги з усього світу. Загальний її обсяг вже складає понад 163 тисячі тонн. З них “Укрзалізниця” вже доставила 41 тисячу тонн у регіони. Найбільше в Київську, Харківську та Запорізьку області”, – повідомив прем’єр.

Також Україна веде перемовини з МАГАТЕ, аби співробітники організації перебували на українських атомних станціях. Це має сприяти додатковій безпеці наших АЕС та продемонструє відкритість України в таких важливих питаннях.

Раніше Landlord повідомляв, що росіяни намагаються зірвати посівну, обстрілюючи нафтобази.

Владислава Михайленко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також