Новини / Логістика     30 березня 2022 16:27

Росіяни намагаються зірвати посівну, обстрілюючи нафтобази

На Рівненщині відпрацьовані альтернативні шляхи подачі палива в регіон.  Змінився механізм логістики, сільгоспвиробники зробили запаси, тому посівній кампанії нічого не загрожує.

Війська рф продовжують завдавати ракетих ударів по нафтобазах. Наразі знищено дві нафтобази у Рівненській області, Волинській, у Львові та Луцьку. Росіяни намагаються спрямувати подібні дії на зрив посівної, доставки гуманітарних вантажів, позбавлення пального для військової та цивільної техніки, повідомив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

“Завдання ворога – нас знерухомити та посіяти паніку. Але ми точно не зламаємося! На Рівненщині відпрацьовані альтернативні шляхи подачі палива в регіон.  Змінився механізм логістики, сільгоспвиробники зробили запаси, тому посівній кампанії нічого не загрожує. Паливо-мастильні матеріали в області розосереджені”, – зазначив Коваль.

У результаті ракетного удару нафтобаза у Рівненському районі зруйнована повністю.

Водночас в області вже посіяли 3,7 тис. га ярої пшениці. Наразі це становить 50% від запланованих площ. Також сіють цукрові буряки, овес та горох.

Читайте також: Російські військові крадуть трактори на Чернігівщині 

Нагадаємо, вже в 11 регіонах України стартувала посівна. Минулого року у цей час вона ще не розпочиналася.

Аграріїв закликають перевіряти поля на наявність вибухонебезпечних предметів.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також