Події    10 листопада 2020 11:45

Швидкість рішень, інвестиції у біотехнології і роль команди у розвитку бізнесу

Про що говорили на Всеукраїнському аграрному саміті, що відбувся у Києві у листопаді 2020 року

На сучасному ринку від швидкості прийняття рішень безпосередньо залежить успішність бізнесу, і агросфера не виняток.

Компанія «Бізнес-Конструктор» спільно з експертами та однодумцями з агроринку розробила унікальний захід «Всеукраїнський аграрний саміт», який відбувся 5 листопада у Києві. Генеральним спонсором події виступила компанія BioNorma — український виробник біопрепаратів для рослинництва і власне засновник компанії Ярослав Чабанюк, який розповів про привабливість інвестування у розвиток біотехнологій у рослинництві.

Також серед інших учасників у рамках саміту Кирило Куницький, засновник «Бізнес-Конструктор», поділився своїм досвідом на тему «Як зробити команду рушійною силою».

Читайте: Термінал «УкрТрансАгро»: непрофільний актив, що перетворився на флагмана промислової групи

Зі сцени та під час онлайн-включень прозвучали багато кейсів від провідних експертів агроринку, юристів та банкірів. Зокрема, представниця ЄБРР розповіла про можливості кредитування агропідприємств, власник компанії Smart Farming поділився новітніми фінтех-розробками для оптимізації роботи із земельним банком та точним землеробством.

Було розкрито велику кількість питань, що турбують аграріїв щодня.

Захід у такому форматі в агросфері проводився вперше і, сподіваємося, не востаннє, адже обмін корисною інформацією, досвідом та інсайтами дає змогу розуміти ринок, бути в курсі нових тенденцій та розвивати свій бізнес та скіли.

Нагадаємо, раніше Landlord розповідав про те, як за рахунок партнерських програм покращити фінансові показники господарства.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...