Події    10 листопада 2020 11:45

Швидкість рішень, інвестиції у біотехнології і роль команди у розвитку бізнесу

Про що говорили на Всеукраїнському аграрному саміті, що відбувся у Києві у листопаді 2020 року

На сучасному ринку від швидкості прийняття рішень безпосередньо залежить успішність бізнесу, і агросфера не виняток.

Компанія «Бізнес-Конструктор» спільно з експертами та однодумцями з агроринку розробила унікальний захід «Всеукраїнський аграрний саміт», який відбувся 5 листопада у Києві. Генеральним спонсором події виступила компанія BioNorma — український виробник біопрепаратів для рослинництва і власне засновник компанії Ярослав Чабанюк, який розповів про привабливість інвестування у розвиток біотехнологій у рослинництві.

Також серед інших учасників у рамках саміту Кирило Куницький, засновник «Бізнес-Конструктор», поділився своїм досвідом на тему «Як зробити команду рушійною силою».

Читайте: Термінал «УкрТрансАгро»: непрофільний актив, що перетворився на флагмана промислової групи

Зі сцени та під час онлайн-включень прозвучали багато кейсів від провідних експертів агроринку, юристів та банкірів. Зокрема, представниця ЄБРР розповіла про можливості кредитування агропідприємств, власник компанії Smart Farming поділився новітніми фінтех-розробками для оптимізації роботи із земельним банком та точним землеробством.

Було розкрито велику кількість питань, що турбують аграріїв щодня.

Захід у такому форматі в агросфері проводився вперше і, сподіваємося, не востаннє, адже обмін корисною інформацією, досвідом та інсайтами дає змогу розуміти ринок, бути в курсі нових тенденцій та розвивати свій бізнес та скіли.

Нагадаємо, раніше Landlord розповідав про те, як за рахунок партнерських програм покращити фінансові показники господарства.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...