Новини    27 листопада 2022 17:44

Виготовлення смузі – як спосіб скорочення невимушених втрат овочів та фруктів

"Скорочуючи харчові відходи, ми виявляємо турботу та відповідальність стосовно тих, хто має обмежений доступ до їжі"

Акція популяризації фруктових та овочевих смузі відбулася під час традиційного “ярмарку вихідного дня”, що організується Асоціацією споживачів та виробників еко- та ремісничих продуктів EcoLocal у Кишиневі, Молдова. Про це повідомляє EastFruit.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Відвідувачам безплатно пропонувалися смузі з плодів “зовні не надто привабливих, але є здоровою їжею”. Подія була організована за підтримки Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO), Програми всесвітнього продовольства ООН (UNWFP) та Всесвітньої організації охорони здоров’я (WHO) з метою просування меседжу Всесвітнього дня продовольства: “Не залишимо після себе відходів – найкраща продукція, найкраще продовольство, найкраща навколишнє середовище та найкраще життя”.

Відкриваючи тематичний ярмарок, держсекретар Міністерства сільського господарства та харчової промисловості MAIA Василе Шарбан заявив, що міністерство за сприяння FAO розробляє законопроєкт щодо запобігання невимушеним втратам продовольства.

“Скорочуючи харчові відходи, ми виявляємо турботу та відповідальність стосовно тих, хто має обмежений доступ до їжі, – резюмував представник MAIA. — Необхідно розуміти цінність продуктів, які є на столі”.

Як зазначив заступник представника FAO в Республіці Молдова Тудор Робу, у своїй роботі організація приділяє особливу увагу чотирьом чинникам: покращення виробництва, покращення харчування, покращення довкілля та умов життя.Але цього року FAO посилає світовій спільноті ще один важливий заклик: “Давайте нікого не залишимо поза увагою”.

Тому що 2022 рік приніс екстремальні виклики: пандемія, збройні конфлікти, сильний вплив зміни клімату, зростання цін і міжнародної напруженості. “У цьому контексті кожен із нас має навчитися скорочувати кількість харчових відходів, — вважає Тудор Робу, — Тому, що коли ми витрачаємо менше, ми більше зберігаємо, і ми маємо чим поділитися”.

Нагадаємо, продовольча та сільськогосподарська організація ООН повідомила, що світові ціни на продовольчі товари в жовтні були загалом стабільними, а зростання цін на зернові було більш ніж компенсовано зниженням котирувань на інші основні харчові продукти, повідомляє пресслужба ФАО.

Керівник регіональних програм ФАО у Європі та Центральній Азії Раймунд Йеле, здійснив свій перший візит до України з початку ескалації війни, щоб висловити готовність ФАО продовжувати надавати екстрену сільськогосподарську підтримку найбільш вразливим верствам населення та забезпечувати стійкість місцевого та світового постачання сільськогосподарської продукції.

За попередніми прогнозами від The Food and Agriculture Organization (ФАО), валове виробництво зернових у світі у 2022 році продовжить зростання четвертий рік поспіль і може досягти 790 млн т.

Оцінка ФАО щодо світових запасів зернових на кінець сезону у 2022 р. становить 856 млн т, що на 2,8% вище початкового рівня. Це обумовлено збільшенням запасів кукурудзи, зокрема через призупинення експорту з України.

З метою подолання наслідків війни в Україні для світового сільськогосподарського сектору, Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) розпочала новий проєкт на суму 17 мільйонів доларів, щоб допомогти українським фермерам зберегти очікуваний у липні-серпні урожай та забезпечити експорт найважливіших сільськогосподарських товарів на міжнародні ринки.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...