Новини / Інтерв'ю     09 листопада 2020 12:30

Як за рахунок партнерських програм покращити фінансові показники господарства

У фермерському господарстві «Перлина Турії» продукція «UKRAVIT» закриває 80% потреби у препаратах завдяки гнучким партнерським програмам, що пропонує вітчизняний виробник

Розташоване у Турійському районі Волинської області господарство обробляє понад 9000 га та отримує одні з найвищих врожаїв у регіоні. Шостий рік поспіль «Перлина Турії» використовує засоби захисту рослин та мікродобрива вітчизняного виробника — компанії «UKRAVIT».

«Ми починали з невеликих обсягів та рік за роком поглиблюємо співпрацю. Я особисто познайомився з керівником «UKRAVIT» Віталієм Ільченком і побачив, що можу довіряти цій людині. Сьогодні до 80% усіх препаратів та мікродобрив, які ми використовуємо, мають маркування «UKRAVIT». І мені особливо приємно, що це вітчизняний виробник», — стверджує генеральний директор «Перлини Турії» Володимир Яренчук.

Головний агроном господарства Петро Якимович серед основних переваг продукції «UKRAVIT» називає оптимальне співвідношення ціни та якості.

«Практично усі гербіциди, більшість інсектицидів та фунгіцидів, регулятори росту — це продукція «UKRAVIT». Широко використовуємо їх хлормекват, гербіциди Агент та Голд Стар. Усе діє на відмінно. Я був на «Заводі UKRAVIT», на заводах відомих світових виробників і переконався в тому, що у нас усе поставлено на найвищий світовий рівень. Наукові дослідження, лабораторії, доочищення — все як слід», — підкреслює він.

При цьому постачання продукції «UKRAVIT» здійснюється на унікальних умовах програми «UKRAVIT Finance», яку вітчизняний виробник пропонує разом з ОТП Банком.

Читайте: Олена Покотилова: Політ мрії

«Умови «UKRAVIT Finance» передбачають, що ОТП Банк видає нам необхідні кошти на придбання засобів захисту рослин, насіння та добрив на період 6 місяців усього лише під 0,01%, та ще й у гривні. Не 17%, як всюди на ринку, а 0,01%. До того ж ми маємо пів року на те, аби зібрати врожай і погасити кредит чи грошима, чи врожаєм — як нам буде зручніше», — пояснює головний бухгалтер «Перлини Турії» Анна Саюк.

Своєю чергою, генеральний директор «UKRAVIT» Віталій Ільченко наголосив, що співпраця з такими потужними господарствами, як «Перлина Турії», дає змогу об’єктивно демонструвати високоефективні технології компанії.

«Волинь — один із наших стратегічних регіонів розвитку. З кожним роком наша співпраця з фермерським господарством «Перлина Турії» поглиблюється. Ми комплексно співпрацюємо на основних масивах площ підприємства, і приємно, що отримуємо відмінні результати. Тут працюють надзвичайно порядні, кваліфіковані люди, які доводять, що обрали правильну стратегію розвитку бізнесу», — каже Віталій Ільченко.

Нагадаємо, раніше Landlord розповідав про те, як отримувати високі врожаї на пісках та торфовищах — досвід Перлини Турії.

 

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також