Події / Календар     11 лютого 2020 11:22

Насіннєвий Форум-2020: тенденції та перспективи розвитку насіннєвої галузі

Американська торговельна палата в Україні запрошує вас на Насіннєвий форум 2020 – щорічний захід, присвячений обговоренню сучасних тенденцій насіннєвого ринку та останніх змін у галузі з представниками органів державної влади та насіннєвого бізнесу. Захід відбудеться 18 лютого в приміщенні Міжнародного виставкового центру.

Захід організовано спільно Американською торговельною палатою в Україні, Асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу», Асоціацією «Українське насіннєве товариство» та Насіннєвою асоціацією України, за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

Серед ключових тем форуму:

  • Тенденції та перспективи розвитку насіннєвої галузі;
  • Плани Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства у сфері насінництва на 2020 рік та співпраця з міжнародними партнерами;
  • Підсумки роботи органів сертифікації насіння за 2019 рік та плани на поточний рік: процедури, строки, ціни, реєстри;
  • Основні аспекти проведення державних перевірок;
  • Виклики та досягнення у сфері насінництва для бізнес-спільноти.

Читайте: Аграрні розписки: 19,5 млрд гривень для малих і середніх фермерів за п’ять років

Серед запрошених гостей: представники Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, Українського Інституту експертизи сортів рослин, Державного підприємства  «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції», насіннєвих та дистриб’юторських компаній.

Для представників ЗМІ обов’язкова попередня акредитація – до 17 лютого 17.00. Заявки приймаються на пошту старшого менеджера зі зв’язків із громадськістю та пресою Американської торговельної палати в Україні – ychyzhova@chamber.ua.

Читайте також

Матеріали по темі

Календар        23 березня 2021 14:09

Grain Storage Forum ELEVATOR

Календар        16 березня 2021 11:36

Grain Storage Forum ELEVATOR