Новини / Політика     02 січня 2019 09:08

Три головних тренди для зростання бізнесу в Україні

Представники ділових асоціацій українських та іноземних підприємств очікують зростання бізнесу в Україні у 2019 р. на 10–15 %. До сприятливих чинників відносять зменшення тиску контролюючих органів (завдяки урядовим законам), вихід компаній на нові ринки та нарощування експорту.

Про це повідомляє Укрінформ.

Члени Американської торговельної палати та Європейської бізнес асоціації вважають, що у 2019 р. бізнес в Україні нарощуватиме темпи. Компанії позитивно оцінюють рівень діалогу, досягнутий між підприємцями і першими особами держави.

Читайте: Елеватор-2019. Що очікуватиме елеваторну галузь в новому році

83 % підприємств – членів АТП відчувають, що цього року бізнес  в Україні буде рости, – заявив президент Американської торговельної палати Андрій Гундер.

За словами виконавчого директора ЄБА Анни Дерев’янко, більше 1000 підприємств, що входять до ЄБА, планують створення нових робочих місць і підвищення зарплат.

Оптимізм підприємців пов’язаний з появою законодавчої бази для захисту бізнесу, зокрема зі зменшенням тиску контролюючих органів. Це своєю чергою сприятиме виходу компаній на нові ринки і нарощуванню експорту.

Landlord раніше повідомляв про 10 ініціатив, впроваджених в Україні у 2018 році, які стали ключовими для ведення підприємницької діяльності.

Читайте також