У повідомленні йдеться, що відповідно до п. 5 Порядку № 565 для отримання такої підтримки голова СФГ подає не пізніше ніж за 5 робочих днів до початку місяця до контролюючого органу за місцем свого обліку як платника єдиного внеску відповідні заяви від себе та усіх членів СФГ (крім членів/голів СФГ, які підлягають страхуванню на інших підставах або звільняються від сплати ЄСВ відповідно до ч. 4 ст. 4 Закону №2464, та не беруть добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, не мають права на отримання додаткової фінансової підтримки). До заяв голова фермерського господарства додає копію договору (декларації) про утворення СФГ.
Читайте: Як програма МетеоЗахист повертає впевненість аграріям
Звертатися за правом отримання додаткової фінансової підтримки виникає у членів/голови сімейного фермерського господарства з 1 числа місяця, наступного за місяцем подання заяви.
Розміри фінансової підтримки та умови їх визначення передбачені пп. 3 та 4 Порядку № 565.
Розгляд заяви контролюючим органом триває протягом трьох робочих днів. У разі відмови повідомляє про це голову сімейного фермерського господарства.
Контролюючий орган має право відмовити у задоволенні заяви, якщо:
– СФГ не зареєсфінансова підтроване платниками єдиного податку четвертої групи згідно із ПКУ;
– члени/голова СФГ мають заборгованість із сплати ЄСВ;
– члени/голова СФГ не перебувають на обліку як платники ЄСВ в реєстрі страхувальників.
Джерело: Головне управління ДПС у Рівненській області
Нагадаємо, раніше Landlord презентував кейс канадського фермера, якому вдалося обійти карантинні обмеження і тепер він вільно продає м’ясо.
Підписуйся на наш Telegram. Стеж за новинами у зручному форматі!