Новини / Фінанси     01 квітня 2020 15:06

СФГ отримають фінансову допомогу від держави

За умов подання необхідних документів до податкової сімейні фермерські господарства (ФСГ) можуть отримати додаткову фінансову підтримку від держави. 

У повідомленні йдеться, що відповідно до п. 5 Порядку № 565 для отримання такої підтримки голова СФГ подає не пізніше ніж за 5 робочих днів до початку місяця до контролюючого органу за місцем свого обліку як платника єдиного внеску відповідні заяви від себе та усіх членів СФГ (крім членів/голів СФГ, які підлягають страхуванню на інших підставах або звільняються від сплати ЄСВ відповідно до ч. 4 ст. 4 Закону №2464, та не беруть добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, не мають права на отримання додаткової фінансової підтримки). До заяв голова фермерського господарства додає копію договору (декларації) про утворення СФГ.

Читайте: Як програма МетеоЗахист повертає впевненість аграріям

Звертатися за правом отримання додаткової фінансової підтримки виникає у членів/голови сімейного фермерського господарства з 1 числа місяця, наступного за місяцем подання заяви.

Розміри фінансової підтримки та умови їх визначення передбачені пп. 3 та 4 Порядку № 565.

Розгляд заяви контролюючим органом триває протягом трьох робочих днів. У разі відмови повідомляє про це голову сімейного фермерського господарства.

Контролюючий орган має право відмовити у задоволенні заяви, якщо:

– СФГ не зареєсфінансова підтроване платниками єдиного податку четвертої групи згідно із ПКУ;

– члени/голова СФГ мають заборгованість із сплати ЄСВ;

– члени/голова СФГ не перебувають на обліку як платники ЄСВ в реєстрі страхувальників.

Джерело: Головне управління ДПС у Рівненській області 

Нагадаємо, раніше Landlord презентував кейс канадського фермера, якому вдалося обійти карантинні обмеження і тепер він вільно продає м’ясо.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також