Два роки тому партнерську програму для сільгоспвиробників запустив український агрохолдинг «Кернел». Про те, як скористатися можливістю отримати кошти, ексклюзивно для Landlord розповів Олександр Головін, генеральний директор компанії «Кернел-Трейд», директор із закупівель зернових та олійних культур «Кернел».
«Кошти аграрії отримують від нас наперед, так ми допомагаємо їм провести посівну кампанію вчасно та якісно й отримуємо від них зобов’язання поставити нам певний обсяг продукції після збору врожаю», — говорить Олександр Головін.
«Кернел» перейняв практику провідних світових виробників і реалізує 50% власного зерна за форвардом до збору врожаю. Цей інструмент дозволяє компанії фіксувати наперед від 800 000 до 1 млн т продукції.
«Ми знаємо заздалегідь, що такий обсяг з’явиться у системі експорту чи системі переробки, і вже на етапі передфінансування можемо планувати логістику», — запевняє генеральний директор компанії «Кернел-Трейд».
Читайте: Всі поля Кернел під моніторингом супутників
«Кернел» починав програму фінансування у 2017-му з бюджетом $40 млн, а минулого року для цих цілей було виділено вже понад $97 млн. Чим більшою є сума фінансування — тим більший обсяг продукції з’явиться з часом у системі компанії.
Окрім фінансових інструментів партнери, що долучилися до програми Open Agribusiness, отримують зручні інструменти для ведення свого бізнесу і більш ефективної взаємодії з «Кернел».
Зокрема, серед контрагентів попитом користується опція електронного документообігу (ЕДО).
Нагадаємо: раніше СЕО «Кернел» Євген Осипов разом з директором із закупівель зернових та олійних культур «Кернел» Олександром Головіним ексклюзивно для Landlord детально проаналізували функціонал та перспективи програми Open Agribusiness і пояснили її переваги.
Підписуйся на наш Telegram. Стеж за новинами у зручному форматі!