Новини    04 вересня 2023 19:04

На Житомирщині сільськогосподарські підприємства розпочали заготівлю кормів у силосних рукавах

Активна заготівля та зберігання кормів у такий спосіб сприяє підвищенню продуктивності тварин, ефективному використанню ресурсів та збереженню екологічної рівноваги

Сільське господарство є однією з основних галузей української економіки, і заготівля кормів для худоби та птахів є важливою складовою успішної аграрної діяльності, інформує berdichev.biz.

Так, у Бердичівському районі сільськогосподарські підприємства активно впроваджують сучасні методи заготівлі кормів, зокрема використовуючи силосні рукави, повідомляють журналісти порталу Новини Бердичева.

Силосні рукави є інноваційним рішенням у зберіганні та консервації кормів для тварин. Технологія полягає у тому, що різноманітні сільськогосподарські культури, такі як силосні кукурудза, люцерна, суданська трава тощо, заготовляються в спеціальні поліетиленові рукава. Ці рукави герметично запаюються, утворюючи біопластиковий контейнер, який дозволяє зберігати корми протягом тривалого часу, зберігаючи їх якість та харчову цінність.

Як зауважують аграрії, завдяки використанню силосних рукавів вдається зберегти більше живих поживних речовин у кормах, порівняно з традиційними способами зберігання. Крім того, такий метод дозволяє ефективно використовувати обмежений простір, зменшуючи витрати на зберігання та зберігаючи екологічний баланс.

У Бердичівському районі Житомирщини, де сільськогосподарські угіддя та господарства є важливою частиною життя місцевого населення, використання силосних рукавів стає дедалі популярнішим. Активна заготівля та зберігання кормів у такий спосіб сприяє підвищенню продуктивності тварин, ефективному використанню ресурсів та збереженню екологічної рівноваги.

Нагадаємо, дефіцит енергетичних та людських ресурсів, а також нестійкі погодні умови ускладнюють виробництво прогнозованої кількості кормів в умовах воєнного стану. Водночас важлива роль у виробництві кормів для сімейних ферм та особистих селянських господарств належить створенню центрів виробництва кормів в об’єднаних територіальних громадах.

Члени Національної академії аграрних наук України підготували рекомендації щодо проведення весняно-польових робіт в умовах війни та обмежених ресурсів.

Раніше члени НААН підготували рекомендації щодо вирощування пізніх ярих культур в умовах війни та обмежених ресурсів.

Група компаній “Крамар” із Кривого Рогу попри те, що постраждала від атак рф продовжує випускати усю лінійку продукції та впроваджує нові технології і напрямки виробництва.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...