Новини / Тваринництво / Технології     23 серпня 2023 14:19

Група компаній “Крамар” запроваджує нові технології виробництва кормів


Група компаній “Крамар” із Кривого Рогу попри те, що постраждала від атак рф продовжує випускати усю лінійку продукції та впроваджує нові технології і напрямки виробництва.

Про це йдеться в матеріалі “Олександр Крамар: Нам не потрібні роки, щоб наздогнати Європу” на Kurkul.com.

Як зазначається, сьогодні на підприємстві випускають понад пів сотні видів кормів, кормосумішей та БМВД. Попри широкий асортимент продуктів та їхнє фасування, на заводі “Крамар” розробляють нові рецепти для індивідуальних замовлень, якщо покупець має специфічні вимоги або утримує екзотичних тварин.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Як розповіла головний технолог Оксана Яценко, їй часто доводиться коригувати їхній склад для окремих фермерів, які бажали змінити пропорції відповідно до вікової групи своїх тварин, породи чи виду.

За останні роки було розроблено і випущено корми не лише для курей-несучок, бройлерів, свиней, ВРХ, а й для різних видів птиці: качок, гусей, індиків, перепелів, фазанів та страусів, а ще для кролів, риби чи равликів.

Фасування корму відбувається як у мішки, об’ємом 2, 5, 10, 25 кг, так і в біг-беги. Це дозволяє і постачати корм безпосередньо фермеру, і поставити його на поличку у ветаптеці для роздрібних покупців.

Проєкт “Сімейні молочні ферми” створює “зелену лінію” з виробництва комбікорму. Планується створити сучасний комплекс, який вироблятиме та продаватиме якісні корми для тварин, а також надаватиме послуги з обробки та зберігання кормових і зернових культур для дрібних і середніх господарств.

Читайте також: В Україні впроваджені уніфікований підхід до реєстрів кормів та каталогу кормових матеріалів

Нагадаємо, ПП “Євросем” у 2023 році планує поставити комбікормовий завод потужністю 60-80 тонн кормів на добу.

Попри зниження попиту на готові корми, українські комбікормові заводи, котрі не зазнали окупації, вже майже відновили роботу на довоєнному рівні, але є й ті, що не змогли втримати позиції впродовж цих виснажливих п’яти місяців війни, й втратили виробничі потужності.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також