Новини    19 вересня 2023 10:23

На Вінниччині лісники вирощують фазанів

Щорічно мисливствознавці і єгері випускають у дику природу в середньому 150 фазанів. Зазвичай випуск відбувається двічі на рік, весною і восени

Фазанарій-розплідник діє на базі Гайсинського лісництва з 2018 року. За п’ять років у ньому виростили близько 3200 фазанів. Птахів випускають у дику природу, повідомляють у Центральному лісовому офісі.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Птахів вирощують для збільшення поголівʼя в угіддях області, а також реалізують охочим. Зокрема цього року випустили 70 голів дорослого фазана у дику природу, а за весь час вирощування майже 1500 птахів.

Нині у фазанарії зростає 240 фазанів. З усієї кількості птиці 140 голів — це молодняк, ще 100 – дорослі птахи. Цьогоріч тут народилось 300 маленьких курчат фазанів, зараз вони вже входять до групи молодняка.

Щорічно мисливствознавці і єгері випускають у дику природу в середньому 150 фазанів. Зазвичай випуск відбувається двічі на рік, весною і осінню. Фазани, вирощені у неволі, не зовсім пристосовані до диких умов життя тож, у процесі адаптації, певна кількість птахів гине в конкуренції з хижаками, які полюють на них, в основному це лисиці. Та все ж більшість виживає і знаходить собі підходяще, непримітне для хижаків і людей місце для гнізда, – мовиться у повідомленні.

Годують птахів спеціальною зерносумішшю, яка складається з пшениці, ячменю, кукурудзи, пшона. Також влітку дають зелений корм — кропиву, вони її дуже полюбляють. Крім того, в теплий період під час випасу птахи самостійно можуть добувати собі їжу, адже у вольєрі також росте трава та інші рослини.

Нагадаємо, житель Чорткова Олег Сович відкрив першу буйволину ферму на Тернопільщині.

Вже декілька місяців в Арцизі Болградського району користується великою популярністю, особливо серед дітей, кінний двір з граціозними орловськими рисаками. Ініціатором його створення є молодий та перспективний підприємець Павло Гафінець, який народився та виріс в селі Делень Арцизької громади.

На березі Тилігульського лиману розташувалась устрична ферма “Ойстервіль”, де вирощують молюсків і пригощають ними поціновувачів морських делікатесів.

Культура споживання равликів в Україні невпинно розвивається. Вже сьогодні маємо низку підприємств, котрі готові пропонувати незвичний делікатес.

Зауважимо, у 2022 році Україна у 2022 експортувала 609 т молюсків, що на 39,1% менше, ніж роком раніше, свідчать дані Державної митної служби.

Про перспективну акваферму повідомляє “Житомир-Онлайн”. Її хочуть збудувати за ініціативи міжнародної агенції Goodvil, за участі інвесторів Данії та житомирської ГО “Атошник”, яке й візьметься за будівництво акваферми та бізнес-складову проєкту.

Фермерське господарство “Голуба Нива” має понад 10 років досвіду вирощування найпопулярніших видів форелі у повному циклі. На Львівщині це єдине господарство, що має статус племінного господарства з вирощування райдужної форелі.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...