Новини

Кабмін передав ФДМУ активи колаборанта Сальдо та його родини

Кабінет Міністрів передав майнові активи колаборанта Володимира Сальдо та його родини в управління Фонду державного майна України. Підстава – рішення Вищого антикорупційного суду та його Апеляційної палати про вилучення майна на користь держави, інформує пресслужба ФДМУ.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Так, до вилученого майна входить:

  • три земельні ділянки;
  • готель площею 3279,9 кв. м у Херсоні;
  • апартаменти площею 304,2 кв. м у Ялті;
  • два паркомісця в Ореанді (Ялта);
  • триповерхова будівля в Херсоні з загальною площею 2143,3 кв. м;
  • будинок на 236,7 кв. м у Херсоні;
  • три квартири в містах Ореанда, Одеса та Херсон;
  • автомобіль Volvo XC90 2020 року випуску;
  • акції ПрАТ “Каштан” (99,86%), ПрАТ “Дельта Сервіс” (30%) та ТОВ “Бебко-Авто” (55,56%);
  • частка в ТОВ “Конка” – 40%.

Нині Фонд державного майна України здійснює всі необхідні процедури для державної реєстрації прав власності на зазначені активи. Після завершення цього етапу буде розглянуто питання щодо приватизації або передачі в оренду зазначеного майна.

Відновлюємо справедливість – кошти від продажу або оренди вилученого майна поповнять державний бюджет України і будуть спрямовані на підтримку Сил оборони, – мовиться у повідомленні ФДМУ.

Нагадаємо, 24 серпня підписано акт приймання-передачі Єдиного майнового комплексу ДП Морський торговельний порт Усть-Дунайськ. Новим власником порту офіційно стала компанія “Еліксир Україна”, інформує пресслужба ФДМУ.

У Державному фонді майна відзвітували про результати малої приватизації. Зокрема, за об’єкти вдається виручати в рази більше грошей, аніж планувалося.

Фонд держмайна України з початку відновлення малої приватизації у вересні 2022 року залучив понад 1,24 млрд грн приватних інвестицій в аграрні активи. В середньому по три підприємці змагалися за 25 державних об’єктів. Це призвело до їх подорожчання приблизно втричі.

14 червня повторний аукціон з приватизації Білгород-Дністровського морського торговельного порту не відбувся через відсутність учасників.

Фонд державного майна готує новий аукціон з приватизації єдиного майнового комплексу ДП “Білгород-Дністровський морський торговельний порт (МТП)”. Це буде вже п’ята спроба продати актив, адже призначені на 6 та 14 червня цього року приватизаційні аукціони із продажу ЄМК ДП “Білгород-Дністровський МТП” за ціною 184,9 млн грн не відбулися через відсутність заявок учасників.

Раніше, у грудні 2022 року маловідома вінницька компанія “Еліксир Україна” приватизувала Усть-Дунайський морський порт.

Порт “Усть-Дунайськ” в Одеській області продали на приватизаційному аукціоні за 201 мільйон гривень.

Приватизація трьох українських портів — Усть-Дунайського, Білгород-Дністровського та Скадовського — готувалась протягом декількох років перед початком повномасштабної війни.

Анна Лиса

Схожі статті

Кнопка "Повернутися до початку