Новини    27 серпня 2023 15:07

Кабмін передав ФДМУ активи колаборанта Сальдо та його родини

Нині Фонд державного майна України здійснює всі необхідні процедури для державної реєстрації прав власності на активи колаборанта

Кабінет Міністрів передав майнові активи колаборанта Володимира Сальдо та його родини в управління Фонду державного майна України. Підстава – рішення Вищого антикорупційного суду та його Апеляційної палати про вилучення майна на користь держави, інформує пресслужба ФДМУ.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Так, до вилученого майна входить:

  • три земельні ділянки;
  • готель площею 3279,9 кв. м у Херсоні;
  • апартаменти площею 304,2 кв. м у Ялті;
  • два паркомісця в Ореанді (Ялта);
  • триповерхова будівля в Херсоні з загальною площею 2143,3 кв. м;
  • будинок на 236,7 кв. м у Херсоні;
  • три квартири в містах Ореанда, Одеса та Херсон;
  • автомобіль Volvo XC90 2020 року випуску;
  • акції ПрАТ “Каштан” (99,86%), ПрАТ “Дельта Сервіс” (30%) та ТОВ “Бебко-Авто” (55,56%);
  • частка в ТОВ “Конка” – 40%.

Нині Фонд державного майна України здійснює всі необхідні процедури для державної реєстрації прав власності на зазначені активи. Після завершення цього етапу буде розглянуто питання щодо приватизації або передачі в оренду зазначеного майна.

Відновлюємо справедливість – кошти від продажу або оренди вилученого майна поповнять державний бюджет України і будуть спрямовані на підтримку Сил оборони, – мовиться у повідомленні ФДМУ.

Нагадаємо, 24 серпня підписано акт приймання-передачі Єдиного майнового комплексу ДП Морський торговельний порт Усть-Дунайськ. Новим власником порту офіційно стала компанія “Еліксир Україна”, інформує пресслужба ФДМУ.

У Державному фонді майна відзвітували про результати малої приватизації. Зокрема, за об’єкти вдається виручати в рази більше грошей, аніж планувалося.

Фонд держмайна України з початку відновлення малої приватизації у вересні 2022 року залучив понад 1,24 млрд грн приватних інвестицій в аграрні активи. В середньому по три підприємці змагалися за 25 державних об’єктів. Це призвело до їх подорожчання приблизно втричі.

14 червня повторний аукціон з приватизації Білгород-Дністровського морського торговельного порту не відбувся через відсутність учасників.

Фонд державного майна готує новий аукціон з приватизації єдиного майнового комплексу ДП “Білгород-Дністровський морський торговельний порт (МТП)”. Це буде вже п’ята спроба продати актив, адже призначені на 6 та 14 червня цього року приватизаційні аукціони із продажу ЄМК ДП “Білгород-Дністровський МТП” за ціною 184,9 млн грн не відбулися через відсутність заявок учасників.

Раніше, у грудні 2022 року маловідома вінницька компанія “Еліксир Україна” приватизувала Усть-Дунайський морський порт.

Порт “Усть-Дунайськ” в Одеській області продали на приватизаційному аукціоні за 201 мільйон гривень.

Приватизація трьох українських портів — Усть-Дунайського, Білгород-Дністровського та Скадовського — готувалась протягом декількох років перед початком повномасштабної війни.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...