Про це йдеться на сторінці Групи Послів G7 в Twitter.
2019-го міжнародні партнери нададуть допомогу в оптимізації таких сфер як оборона та безпека, ефективне управління, економічний та людський розвиток.
У сфері економічного розвитку G7 очікують від України:
- Реформування енергетичного сектору;
- Продовження приватизації держпідприємств та модернізації управлінського апарату на тих, що лишилися під державним контролем;
- Реформування митної служби
- Впровадження земельної реформи
- Сприяння інвестиціям.
Читайте: Фермери висунули уряду вимоги і хочуть контролювати ринок землі
Також міжнародні спеціалісти наголошують на необхідності зробити прозорішими тендерні процедури та покращити реформи з децентралізації, аби тергромади 2019-го отримали ще більше повноважень і можливостей розвитку.
На необхідності відкрити ринок землі наполягають і у Світовому банку. Сату Кахконен, директор Світового банку в Україні, Білорусі та Молдові, заявила, що продаж земель, який наразі заборонений, щороку міг би приносити 1,6% ВВП. Також це дозволило б вивести з тіні численні агроресурси, якими Україна насправді володіє, але не може скористатися.
Раніше Landlord повідомляв про 6 аргументів, в яких радять президенту ветувати мораторій на землю. Висновок щодо Закону України про продовження мораторію на продаж земель сільгосппризначення підготувало Мінекономрозвитку.
Підписуйся на наш Telegram. Стеж за новинами у зручному форматі!