Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) оголосила про тендер на закупівлю озимого ячменю та озимої пшениці, які будуть надані дрібним українським фермерам в якості підтримки під час осінньої посівної кампанії 2023 року.
Про це йдеться у повідомленні ФАО.
Зазначається, що програма, яка має на меті допомогти 5 тисячам фермерів, реалізується в дев’яти найбільш постраждалих від війни областях України, а саме в Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Херсонській та Чернігівській. У межах програми кожен відібраний фермер отримає 2 тонни насіння однієї з озимих культур, достатніх для засіву 10 гектарів землі.
Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter
Для участі у тендері постачальникам потрібно подати заявку через Глобальний ринок ООН www.ungm.org, обравши такий тендер: 2023-47 ITB For Winter Barley And Wheat Seeds To Ukraine – Local Suppliers Only
Запрошення до участі в торгах на насіння озимого ячменю та пшениці для України можуть подати лише місцеві постачальники.
Кінцевий термін подання заявки — 4 серпня, 14:00 (за київським часом).
Нагадаємо, Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) за фінансової підтримки Урядів Японії та Норвегії реалізує програму підтримки малих фермерів під час осінньої посівної кампанії 2023 року.
ФАО і проєкт “Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства” (COA) запрошують сертифікованих органічних операторів розташованих у Чернігівській, Донецькій, Дніпропетровській, Харківській, Херсонській, Сумській, Запорізькій, Одеській та Миколаївській областях України подавати заявки на безкоштовне отримання генераторів.
ФАО за підтримки ЄС перемістила колекцію унікальних генетичних зразків насіння рослин з Харкова на сході України до безпечного місця на заході країни. Обсяг і різноманітність генетичного матеріалу рослин, що міститься в колекції насіння, та відсутність дублікації матеріалу в жодному іншому насіннєвому банку, робить її унікальною і важливою для сільського господарства України та глобальної продовольчої безпеки.
Валерія Пепеля
Підписуйся на наш Telegram. Стеж за новинами у зручному форматі!