Новини    27 липня 2023 11:11

ФАО оголосила тендер на закупівлю зерна озимих зернових для українських фермерів


Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) оголосила про тендер на закупівлю озимого ячменю та озимої пшениці, які будуть надані дрібним українським фермерам в якості підтримки під час осінньої посівної кампанії 2023 року.

Про це йдеться у повідомленні ФАО.

Зазначається, що програма, яка має на меті допомогти 5 тисячам фермерів, реалізується в дев’яти найбільш постраждалих від війни областях України, а саме в Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Херсонській та Чернігівській. У межах програми кожен відібраний фермер отримає 2 тонни насіння однієї з озимих культур, достатніх для засіву 10 гектарів землі.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Для участі у тендері постачальникам потрібно подати заявку через Глобальний ринок ООН www.ungm.org, обравши такий тендер: 2023-47 ITB For Winter Barley And Wheat Seeds To Ukraine – Local Suppliers Only

Запрошення до участі в торгах на насіння озимого ячменю та пшениці для України можуть подати лише місцеві постачальники.

Кінцевий термін подання заявки — 4 серпня, 14:00 (за київським часом).

Нагадаємо, Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) за фінансової підтримки Урядів Японії та Норвегії реалізує програму підтримки малих фермерів під час осінньої посівної кампанії 2023 року.

ФАО і проєкт “Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства” (COA) запрошують сертифікованих органічних операторів розташованих у Чернігівській, Донецькій, Дніпропетровській, Харківській, Херсонській, Сумській, Запорізькій, Одеській та Миколаївській областях України подавати заявки на безкоштовне отримання генераторів.

ФАО за підтримки ЄС перемістила колекцію унікальних генетичних зразків насіння рослин з Харкова на сході України до безпечного місця на заході країни. Обсяг і різноманітність генетичного матеріалу рослин, що міститься в колекції насіння, та відсутність дублікації матеріалу в жодному іншому насіннєвому банку, робить її унікальною і важливою для сільського господарства України та глобальної продовольчої безпеки.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...