Новини / Рослинництво     06 вересня 2023 16:59

Близько десяти господарств на Рівненщині вирощують кавуни

Нині на ринку досі недостатньо пропозиції ягоди, тож фермери планують збільшувати площі

У 2023 році кавуни на Рівненщині вирощують приблизно в десяти господарствах, повідомив “Суспільному” голова Асоціації фермерів області Андрій Кузьмич.

У такому обсязі кавуни в регіоні вирощують уперше. Зокрема у Бугрині підприємство цьогоріч відвело під них 10 га, планують зібрати близько 400 т.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Цього року досить великий попит на культуру, хоча ми думали, що кавунів насадили цьогоріч в Україні багато. Хоча явно, що ще не задовольняється весь попит, тому можна вирощувати, — зазначив агроном з Миколаївщини Ігор Мехеда, який з початком війни переїхав на Рівненщину.

Читайте також: На Херсонщині планують збільшити посіви кавунів у п’ять разів

Він упевнений, що у Рівненській області “теж можна виростити гарний кавун”. Два роки поспіль власники підприємства експериментували з сортами. Перевіряли також, чи підійде для вирощування ягоди місцевий ґрунт. Цього року планують зібрати 400 т гібрида кавуна сорту Юта.

У першій половині вегетації були несприятливі умови: початок літа був холодним, потім середина літа, і місяць йшов дощ, не переставав. Оце тільки от у серпні прийшла добра погода, якраз вони почали достигати. Ця погода їм допомогла, — додав агроном.

Нагадаємо, у селі Саф’яни на Одещині розташоване фермерське господарство “Дунайський аграрій”. Вже незабаром ФГ планує постачання 200 тонн кавунів та 100 тонн динь до Румунії та Німеччини.

Перший урожай кавунів голландського гібридного сорту зібрали на полях Калуської громади, що на Івано-Франківщині, фермери Ігор та Інна Федосієнки, які переїхали на Прикарпаття із Куп’янського району Харківської області.

На Рівненщині фермери засівають свої землі кавунами. Це нетипово для регіону, але з’явилася ніша на цей продукт, і тому цього року їх висадили чимало. Наприклад, всього за 20 км від Рівного нині садять аж 12 га кавунів. Крихкість і солодкість дуже залежать від погодних умов, херсонські баштанні дозрівають під південним сонцем. Повітря, сонце і вода — це те, що формує смак. На Рівненщині клімат, звісно, відрізняється. Водночас фермери запевняють, що рівненські кавуни, які будуть на ринку, виявляться не гіршими за херсонські.

Навесні повідомлялося, що фермери збираються засіяти  баштан. Тому українці зможуть очікувати на херсонські кавуни.

Через російську військову агресію та тимчасову окупацію частини областей жителі України торік залишилися без звичних південних кавунів. Щоб компенсувати нестачу кавунів, вирощуванням культури зайнялися в інших регіонах. Так, на 30 га у селі Двірець Житомирської області фермер Леонід Райський зібрав 1,5 тис. тонн кавунів у 2022 році.

На українському ринку ціни на кавун продовжують знижуватися. Негативну цінову динаміку в даному сегменті виробники пояснюють різким збільшенням пропозиції кавунів на ринку. Через спекотну погоду темпи дозрівання цих баштанних у полях істотно прискорилися.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також