Новини / Аналітика     14 червня 2019 12:24

51% працівників в Україні вважають свій рівень доходів недостатнім – ЄБА

Європейська бізнес асоціація оприлюднила результати власного щорічного опитування «Барометр щастя України». Згідно з ними 44% працівників в Україні задоволені роботою, яку мають, при цьому 51% вважають свій рівень доходів недостатнім для нормального життя.

Про це повідомляє на своєму сайті Європейська бізнес асоціація.

Результати дослідження було представлено під час спеціального заходу ЄБА «Трудова міграція: виклик для України». Згідно з опитуванням, інтегральний показник «Барометра щастя» становив 2,61 бала з 5 можливих за шкалою Лайкерта (порівняно з минулим роком показник зріс на 0,14 бала).

Читайте: Як стримати трудову міграцію в Україні: Бахматюк назвав 2 шляхи

Крім своєї поточної роботи і рівня доходів, респонденти оцінювали соціальне життя в країні, рівень безпеки, систему освіти та охорони здоров’я, дотримання прав і свобод, екологію та загальний досвід життя в Україні.

За результатами дослідження, не задоволені станом системи охорони здоров’я 58% опитаних, станом системи освіти – 48%, станом безпеки у країні – 72%, станом правового регулювання (дотриманням прав і свобод) – 62%.

Вищі оцінки отримали:

  • поточна робота – 3,32 бала
  • соціальне життя – 3,24 бала
  • загальний досвід життя в Україні – 2,90 бала
  • система освіти – 2,55 бала

Нижчі оцінки отримали:

  • рівень доходів – 2,51 бала
  • охорона здоров’я – 2,39 бала
  • дотримання прав – 2,39 бала
  • екологія – 2,20 бала
  • рівень безпеки – 2,11 бала

В онлайн-опитуванні взяли участь 1118 респондентів. Організатори «Барометра щастя України» надсилали анкети компаніям-членам ЄБА та користувачам соцмережі Фейсбук.

Як відзначила виконавчий директор ЄБА Анна Дерев’янко, результати дослідження підтверджуються світовими рейтингами: за даними World Happiness Report, в якому оцінювали рівень щастя в країнах світу, Україна посідає 133-тє місце зі 156 країн, тобто належить до 30 найнещасливіших країн світу.

Опитування ЄБА є потужним сигналом того, що країна потребує комплексних структурних змін та реформ.

Landlord раніше повідомляв про те, скільки заробляє агробізнес в Україні та Канаді: порівняльна інфографіка.

Новини за темою:  Україна збільшує експорт біометану: третя компанія вийшла на європейський ринок

Читайте також