індустрія    24 серпня 2021 14:28

Аграрна галузь стрімко відновлюється

Як повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, аграрна галузь в Україні почала стрімко відновлюватись. В 2021 році мають добряче вродити зернові, в тому числі пшениця.  

Як повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, аграрна галузь в Україні почала стрімко відновлюватись. В 2021 році мають добряче вродити зернові, в тому числі пшениця.

«Аграрна галузь почала активно відновлюватися. За січень-липень індекс сільськогосподарської продукції зріс на 2,5% (після падіння в першій половині року). Крім того, цьогоріч очікується один з рекордних врожаїв зернових, зокрема пшениці. Саме аграрна галузь стане одним із драйверів відновлення економіки в 3-му та 4-му кварталі цього року», — написав у Фейсбуці Шмигаль.

Читайте: Наскільки здешевіє соняшникова олія до кінця місяця: прогноз

Також глава уряду наголосив на ухваленні фінансування аграрного реєстру.

«Державний аграрний реєстр дає можливість створити прозору систему підтримки аграріїв. За допомогою цього реєстру планується надавати державні сервіси, спростити доступ до банківського фінансування та програм кредитних гарантій, а також запровадити програми таргетованої державної підтримки й оцінювати їхню ефективність», — зауважив Шмигаль.

Нагадаємо, раніше Landlord розповідав, у яких регiонах найбiльше вродила пшениця: данi Мiнагрополiтики

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...