Новини / Фінансові інструменти     10 квітня 2022 16:04

Японські страховики припиняють контракти з компаніями, що працюють в рф

Страховики, як Tokio Marine & Nichido Fire Insurance Co, також не продовжуватимуть діючі контракти після закінчення терміну їх дії.

Японські страховики, що не належать до сфери страхування життя, повністю призупинили підписання нових контрактів для своїх компаній, які працюють в росії, постраждалих від контрзаходів москви проти економічних санкцій після її вторгнення в Україну. Про це повідомили джерела, близькі до цього питання, пише Kyodo.

Джерела повідомили, що такі страховики, як Tokio Marine & Nichido Fire Insurance Co, також не продовжуватимуть діючі контракти після закінчення терміну їх дії, що може залишити японські фірми незастрахованими або зіткнутися з більшими внесками, укладаючи нові угоди з місцевими страховими компаніями.

Призупинення відбулося після того, як рф минулого місяця визнала Японію «недружньою» країною після економічних санкцій, запроваджених Японією та західними країнами, зобов’язавши всі бізнесові угоди з компаніями та фізичними особами з цих країн отримати схвалення російського уряду.

Нагадаємо, США разом із G7 та Європейським Союзом запроваджують нові санкції найбільших банків рф — Альфа банку та Сбєрбанку. Крім того, санкції також забороняють всі нові інвестиції в рф.

Раніше Landlord повідомляв, що інфляція в росії може перевищити 20% вже 2022 року.

Також стало відомо, що рф планує заборонити продавати зерно “недружнім країнам”, про це заявив Дмитро Медведєв, заступник голови Ради Безпеки рф.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Матеріали по темі

Фінансові інструменти        09 грудня 2019 11:22

Волатильний ринок акцій: правила акційної торгівлі

Фінансові інструменти        18 листопада 2019 11:43

Переваги інвестування в ОВДП: що має знати аграрій

Фінансові інструменти        06 листопада 2019 10:00

Як аграрію залучити фінансування: 5 видів фінансових інструментів