Події    29 листопада 2019 16:27

Стабільно висока якість: Пологівський ОЕЗ на Ukrainian Food Expo 2019

Пологівський ОЕЗ прийняв участь у III Міжнародній виставці продовольчої продукції Ukrainian Food Expo 2019, що відбулась у столичному МВЦ 27-28 листопада. Організатором заходу виступила Рада з питань експорту продовольства (UFEB) за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Ukrainian Food Expo 2019 – це своєрідний B2B майданчик, цільовою аудиторією якого є провідні вітчизняні виробники харчових продуктів та напоїв, дистриб’ютори, іноземні імпортери та трейдери, а також постачальники обладнання та технологій для харчової промисловості. Захід вважається одним із головних виставкових форумів у сфері харчової промисловості, збираючи під одним дахом більше 200 експонентів та 5000 бізнес-відвідувачів із 50 країн світу.

Свою продукцію на Ukrainian Food Expo 2019 представив й один із найбільших у Європі переробників олійних культур – «Пологівський олійноекстракційний завод». Маючи близько 12% загальної частки на українському ринку, продукція Пологівського ОЕЗ широко відома не лише вітчизняному споживачеві, але й експортується до більш, ніж 20 країн світу. На цьому заході Пологівський ОЕЗ представляв рафіновану соняшникову олію (дезодоровану виморожену пресову  марки «П»), нерафіновану соняшникову олію (невиморожену першого та вищого ґатунків), соєву олію нерафіновану гідратовану, нерафіновану соняшникову олію з підвищеним вмістом олеїнової кислоти (середньо- та високоолеїнову). Торгові марки заводу «Славія», «Смачна крапля», а також Privat Labelвизнані у багатьох країнах світу.

Читайте: Як аграрію заробити більше: фінансова програма ЛегкоПосівна

Більше того, стенд Пологівського ОЕЗ цього разу мав подвійне змістовне навантаження: крім демонстрації високої якості та переваг продукції, гостям пропонувалося познайомитись із оновленим дизайном пляшок та етикеток, що повністю відповідають найвищим стандартам сучасного трейдингу і незабаром будуть інтегровані на ринку. Зокрема, впроваджується новий вид пакування bag-in-box, модернізуються форми ПЕТ-пляшок та пляшок із високими ергономічними властивостями. Також зміниться зовнішній вигляд етикеток та інтерфейс офіційного сайту.

Відтак у нове десятиліття «Пологівський олійноекстракційний завод» входить не лише в статусі передового підприємства України з найвищими стандартами якості, але й має у своєму активі сміливі маркетингові рішення.

Раніше Пологівський ОЕЗ представляв свою продукцію на міжнародній виставці Олійно-жирова індустрія.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...