Події    21 травня 2018 11:54

International Field Days Ukraine 2018 – більше ніж дні поля. Платформа новітніх технологій для ефективного рослинництва


20–22 червня у смт Дослідницьке, що на Київщині, відбудеться другий захід International Field Days Ukraine/Міжнародні дні поля в Україні 2018.

International Field Days Ukraine – 11 га виставкового поля, 100 агроресурсних компаній, близько 400 сортів та гібридів основних польових культур, 300 сільськогосподарських машин та агрегатів, та 10 обприскувачів на трасі випробовування DLG, семінари та практичне навчання.

«Міжнародні дні поля в Україні» – єдина в Україні виставка технологій рослинництва з демо-ділянками та демонстрацією техніки в роботі.

Окрім 40 дослідних ділянок до уваги фахівців індивідуальна демонстрація та коментоване випробовування техніки в роботі, стаціонарна виставка, воркшопи, семінари і презентації просто в полі.

Дослідні ділянки заклали такі компанії як «Дунайська соя», «Байєр Україна», «БТУ-Центр», «Дунай Агро», «КВС-Україна», «Лімагрейн Україна», «Маїс», «Нуфарм Україна», «РВА Україна», «Столер», «Штефес», «Штрубе Україна ГМБХ», «Укравіт Агро», «Уніфер», Saaten Union.

Постачальники сільськогосподарської техніки матимуть можливість продемонструвати ґрунтообробну, посівну, кормозбиральну техніку в дії, а кращі обприскувачі позмагаються на спеціальній трасі DLG. Вітаємо участь таких брендів: Agrotop, Amazone, Apache, Berthoud, Case IH, CLAAS, Haldrup, Hardi, Holmer, Horsch, Jacto, JCB, John Deer, Kalyna Agro, Lechler, Lemken, Lozova Machinery, Maschio Gaspardo, Zetor, Zürn Harvesting тощо.

5 причин відвідати International Field Days Ukraine 2018:

  • International Field Days Ukraine 2018 – це єдина в Україні спеціалізована виставка новітніх технологій рослинництва з демо-посівами та демонстраціями техніки роботі. Побачити один раз інноваційну технологію наживо переконливіше ніж глянцеві фото та натерті до блиску статичні машини.
  • Тут, на одному заході одночасно cконцентрована більшість провідних ресурсних компаній. 400 нових сортів та гібридів, системи захисту та живлення, близько 300 машин та агрегатів для обробітку грунту, сівби, збирання та кормозаготівлі. Отже, є можливість порівняти та обрати оптимальні рішення саме для Вашого господарства!
  • Відвідати захоплююче випробовування обприскувачів на трасі DLG. Шанс побачити десять потужніших обприскувачів у змаганні на стійкість штанг випадає не щодня. Побач на власні очі, в кого це вийде найкраще.
  • Навчатись, навчатись і ще раз навчатись… Як підвищити ефективність не збільшуючи витрати? Про прості корисні речі цікаво і доступно в унікальних майстер–класах та семінарах від міжнародних агротренерів та доповідачів.
  • І ще одне. Це нагода зустріти старих друзів та зав‘язати нові знайомства, щоб поспілкуватись на професійні теми і не тільки. Бо! Команда International Field Days Ukraine 2018 дбає про те, щоб Ви провели свій час корисно та приїжджали до нас знову і знову!

Організаторами виставки «Міжнародні дні поля в Україні» є «ДЛГ Україна», «Аграрний демонстраційний та навчальний центр», IFWexpo Heidelberg GmbH. Фахову та технічну експертизу надає Німецьке сільськогосподарське товариство (DLG e.V.) та УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого.

Довідково

«ДЛГ Україна» є дочірнім підприємством міжнародної асоціації DLG e.V. Основні напрямки діяльності DLG: збір інформації, обмін досвідом і розповсюдження знань; тестування продуктів харчування, засобів виробництва, сільгосптехніки, кормів, добрив; організація міжнародних спеціалізованих виставок: AGRITECHNICA, EuroTier, Energy Decentral, PotatoEurope, Дні поля DLG в Німеччині, Opolagra в Польщі, Agraria та AgriPlanta в Румунії, Agrotech-Agropars та Міжнародні дні поля в Ірані тощо. Більше інформації на www.dlg-international.com

АДНЦ – Німецько-український «Аграрний демонстраційний та навчальний центр», створений за підтримки Федерального міністерства продовольства і сільського господарства Німеччини, Міністерства аграрної політики та продовольства України та Міністерства освіти і науки України з метою сприяння розвитку системи професійного навчання в Україні. Більше інформації на http://adfz-ukraine.de

IFWexpo Heidelberg є дочірнєю структурою DLG – Німецького сільськогосподарського товариства – й вважається одним зі світових лідерів з організації виставок сільського господарства, харчової промисловості та деревообробки. Географія включає Україну, Росію, Казахстан, Іран, Узбекістан, Таїланд і Китай. Крім того компанія організовує колективні експозиції Німеччини за дорученням Уряду Німеччини. Більше інформації на www.ifw-expo.com

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...