Новини / ФОТО    10 серпня 2020 18:20

Польова подія УКАБ Агротехнології вчергове побила рекорд відвідуваності

Захід поєднав демонстрацію техніки, тест-драйви авто, експрес-навчання, прикладні майстер-класи з впровадження технологій точного землеробства і налаштування причіпної техніки

29 липня 2020 року на потужностях HarvEast Holding (село Ревне Київської області) асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» спільно з агенцією UCABevent провели найбільшу польову подію цього літа — «УКАБ Агротехнології». Подія стала наймасштабнішою з моменту запуску проєкту УКАБ у 2017 році та зібрала більш ніж 2000 гостей та учасників.

Захід поєднав демонстрацію техніки, тест-драйви авто, експрес-навчання та прикладні майстер-класи з вибору та впровадження технологій точного землеробства, налаштування причіпної техніки.

Понад 50 сільськогосподарських агрегатів провідних світових брендів продемонстрували свою ефективність у дії на полі площею 60 га. Випробовувалися різні види сільськогосподарської техніки: зернозбиральні комбайни, перевантажувачі зерна, зерновози для збору ярого ячменю, агрегати для поверхневого обробітку ґрунту, сівалки для посіву озимих культур, самохідні та причіпні обприскувачі вітчизняних та іноземних виробників.

Читайте: Новий функціонал FieldBI: кабінет власника земельної ділянки та додаткові шари на карті

Після демонстрації кожної одиниці техніки спеціальна група експертів, яка складалася з 15 профільних спеціалістів — агрономів, інженерів, науковців, давала свою оцінку кожному агрегату згідно з технічними характеристиками та виробничим завданням.

Олександр Бондаренко, головний інженер агрохолдингу МХП, розповів, що вже втретє бере участь у ролі експерта в «УКАБ Агротехнології»: «Хочу відмітити, що з кожним роком якість заходу стає тільки кращою. Наші колеги, партнери, продавці та техніки постійно прогресують, а нові технології крокують попереду нас, тому доцільність події в тому, що вона дуже сприятлива для спілкування і розуміння того, що відбувається на ринку. Будучи експертом, я побачив кожну одиницю техніки та зробив певні висновки стосовно того, на які агрегати нашій компанії варто звернути увагу».

«Очікування від «УКАБ Агротехнології» завжди високі, але щороку УКАБ їх перевищує. По-перше, в одному місці зібрані різні агрегати і можна на власні очі побачити їх ефективність. По-друге, тут є можливість зустрітися з колегами, друзями та обмінятися власним досвідом і думками», — поділився враженнями Юрій Лисак, головний агроном компанії «Агро-Регіон».

У виставковій зоні понад 50 компаній представили інноваційні агротехнології та актуальні технічні рішення для агробізнесу.

Друга польова подія в рамках проєкту «УКАБ Агротехнології» відбудеться вже 7 жовтня цього року. Слідкуйте за нашими новинами, щоб не пропустити більше інформації. А вже зовсім скоро, 10 вересня, організатори заходу проведуть ХІ Міжнародну конференцію «Ефективне управління агрокомпаніями», яка зарекомендувала себе як аграрна подія №1 в Україні. Відвідування конференції обов’язкове для тих, хто одночасно хоче дізнатися про інновації в управлінні агрокомпаніями та технології від кращих практиків.

Не вагайтеся! Реєструйтеся за найнижчою ціною: https://lfm.com.ua/#tickets

Нагадаємо, раніше Landlord розповідав про електронний кабінет власника земельної ділянки FieldBI і новий його функціонал.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...