Новини / Фінанси     23 лютого 2018 18:32

Головна проблема в отриманні компенсації за техніку – недовіра людей


Яку продукцію Ваша компанія представляє на виставці? Чи є новинки продажу?

Компанія EGRITECH на українському ринку з лише 2017 року, на Міжнародній Агропромисловій  виставці представляємо бункер-накопичувач БНП-40.

Яка його конкурента перевага порівняно з іншими бункерами?

Ми не продаємо продукт, ми продаємо рішення, яке пов’язане з прибиранням врожаю, це комплекс заходів. Ми даємо поради покупцю щодо економії, прибутку, ми учасники державної програми з компенсації під часу купівлі продукту у вітчизняного виробника. Ця програма у минулому році давала можливість отримати компенсацію від держави у розмірі 20%, це економія приблизно 160 тисяч гривень при вартості бункера у 860 тисяч гривень.

Чи були випадки повернення та чи викликало це проблеми з клієнтами?

Це одне з рішень, яке наша компанія пропонує клієнтам: допомога в отриманні компенсації. Наприклад у минулому році головною проблемою була не бюрократія, а зневіра людей. Тому була встановлена задача нашим менеджерам з продажу безпосередньо спілкуватися з клієнтами та допомагати їм у вирішенні проблем.

Ця процедура збільшила продаж?

20% – це один із засобів сприяння продажу. Оскільки програма розпочалася влітку 2017 року, люди отримали незначні компенсації  лише у жовтні місяці. Коли наша компанія виходила на ринок України з лозунгом «Купуй українське», ми всі усвідомлювали, що можемо виготовлювати техніку й в Європі, але нашою головною задачею було підключити у роботу вітчизняного виробника. Найкращою рекламою компенсаційного проекту нашої компанії було «сарафанне радіо» від різних фермерів.

Скажіть, Ваша компанія з британськими інвестиціями?

Так, наша компанія українсько-британська.

Чи беруть участь британці у виробничих процесах?

Британці виступають у якості інженерної компанії, яка займається розробками. А на українському ринку ми використовуємо безпосередньо завод, як майданчик для впровадження. Достатньо багато умов було встановлено зі сторони Британії: виробництво, якість, надійність, згідно з тими нормами, які існують безпосередньо у них. Починаючи з 2016 року ми почали вести перемовини й було встановлено умову інвестувати більше 6 мільйонів євро на відкриття заводу з обладнання, на якому буде вироблятися техніка (металорізальні, металообробні станки). У цьому році відбудеться запуск автоматичної лінії зі зварювання, хочемо відійти від ручного зварювання. Це великий крок з боку нашого виробництва, що ми маємо таку довіру з боку іншої країни. Далеко не всі європейські виробники готові розміщувати збір виробництва в Україні.

Яку на Вашу думку частку займає сільгосптехніка на українському ринку? Та яку частку займає український виробник в цілому?

Відкриваючи EGRITECH ми провели великий маркетинговий дослід і зрозуміли на чому взагалі можна наголосити. Нам сьогодні виробничий майданчик, де ми збираємо техніку може створити будь-яку причіпну техніку, яку сьогодні Ви бачите на виставці. Ми наголосили на перевантажних бункерах і до сьогодні робимо ставку на них. Потрібна українським фермерам частка становить приблизно 7 тисяч бункерів. Най об’єктивніший потенціал для українського ринку це 3,5 тисячі бункерів на 5 років, тобто від 500 до 1000 бункерів повинні купуватися сьогодні в Україні.

Чи чекаєте на сюрпризи й чи готові до якихось змін у 2018 році?

В Україні сюрпризи можуть бути коли-завгодно. Але не дивлячись на усі складності, які ми зараз маємо в нашій країні, аграрний бізнес був, є й буде. Це єдиний бізнес, який тримає свої позиції та зростає з кожним роком. Але хотілося б стабілізованої ситуації в країні.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також