Події / Техніка     03 березня 2018 17:18

Агро-Темп планує у цьому році збільшити продажі в півтора рази

Скільки тракторів в минулому році продав «Агро-Темп», на яку техніку підприємство робить ставку в цьому сезоні і чому. Про це в ході Восьмої міжнародної виставки «Зернові технології 2018» розповів кореспонденту LANDLORD директор компанії Сергій Легостаєв.

Які новинки презентуєте на цій виставці?

На даній виставці ми презентуємо вже перевірену продукцію – трактори «Zetor», які добре себе зарекомендували у минулому році та розійшлися накладом 50 машин. У 2018 році ми вирішили зробити акцент на тракторах «Zetor», тому що багато фермерів шукають якісні та надійні трактори, які можуть замінити машини МТЗ та ХТЗ. Клієнти хочуть переодити на більш бюджетну техніку, ніж китайська та турецька. Ми ухвалили рішення показати весь модельний ряд тракторів «Zetor», які наразі популярні в Україні.

На яку категорію господарств Ви розраховані?

Не можна чітко сегментувати покупців. Ті трактори, які раніше могли собі дозволити придбати лише великі агрохолдинги, зараз починають купувати фермери. Декілька місяців тому фермер у нас придбав трактор зі 110 кінськими силами. Багато маленьких фермерів починають переходити на якісні імпортні трактори.

Чи буде рости ринок у 2018 році? На які об’єми продаж у цьому році розраховуєте?

Так, звичайно. Як мінімум продажі збільшаться на 50%.

А з чим ви пов’язуєте такий ріст?

Аграріям потрібна техніка, яка буде постійно працювати, а не стояти на ремонті. Зараз багато сільськогосподарських виробництв професійно підходять до процесу виробництва і міняють техніку, тому що вони хочуть в сезон посіву працювати по максимуму, а не в такому русі, що два дні сіяти, а три дні ремонтуватися.

З якими викликами Ви стикаєтесь, можливо посилення конкуренції?

Конкуренти ніколи не стоять на місці та й ми завжди рухаємося вперед. Ми посилюємо сервісну службу, збільшуємо штат сервісних інженерів для того, щоб вони могли в короткий період охопити всю територію, на якій перебувають. Покращуємо умови продажу. Ми продаємо за спеціальними пільговими умовами кредитування, тобто компенсуємо банкам певні відсотки, щоб наші клієнти отримували гарні відсоткові ставки.

З якими ще фінансовими установами співпрацюєте?

З банками й з лізинговими структурами. Ми вже другий рік співпрацюємо з їх програмами фінансування, щоб задовольняти купівельну спроможність. Бо ж не у всіх є кошти на техніку.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також