Новини / Садівництво     09 серпня 2022 22:07

В Україні зросли оптові ціни на лохину

Головною причиною подорожчання цієї ягоди, основні гравці ринку називають скорочення пропозиції лохини

Цього тижня в Україні сформувалась тенденція до подорожчання лохини, повідомляють аналітики проєкту EastFruit. Зростання цін у даному сегменті обумовлено міжсезонним скороченням пропозиції даної ягоди на ринку, оскільки збирання ранніх сортів ягоди вже добігло кінця, а до збирання пізніших сортів приступили тільки виробники західних областей. Водночас попит залишається досить високим, що і провокує підвищення відпускних цін на лохину.

В результаті даних цінових коригувань лохина нині пропонується до продажу по 80-140 грн/кг, що в середньому на 16% дорожче, ніж тижнем раніше. Головною причиною подорожчання цієї ягоди, основні гравці ринку називають скорочення пропозиції лохини на тлі досить активного попиту.

Читайте також: Експорт плодово-ягідної продукції з України зріс на 16%

На сьогодні рівень відпускних цін на лохину фактично відповідає ціновому рівню минулого року в аналогічний період. Але більшість виробників подорожчання у цьому сегменті вважають тимчасовим явищем. За їхніми словами, щойно до збирання цієї ягоди пізніших сортів приєднаються по всій території країни, пропозиція лохини на ринку почне стрімко зростати, а відпускні ціни відповідно падати.

Нагадаємо, пік сезону лохини в Україні припадає якраз на кінець липня. У цей період пропозиція даної ягоди з місцевих господарств продовжувала зростати, а ціни на лохину продовжували падати.

Ціни на овочі, фрукти і ягоди наразі більше залежать від зміни логістичних маршрутів і вартості пального. Проте, по Україні не спостерігатиметься дефіциту овочевих культур через тимчасову окупацію південних регіонів.

18 гектарів землі для вирощення городини та ягід цьогоріч виділили 10 лісових господарств Хмельницької області. Ця площа – більша в 5 разів у порівнянні з минулим роком. Посіви ягід та овочів збільшили через війну. Частину зібраної городини використають під час виробництва сухих супів для українських воїнів, решту врожаю продадуть.

З початку повномасштабної війни в Україні деякі кооперативи перепрофілювалися: з вирощування ягід перейшли на овочі. Саме так вони хочуть допомогти країні вистояти та забезпечити населення продовольством.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також