Новини    21 грудня 2022 16:49

У США використають на посів гібридну пшеницю вже у 2023 році – Reuters

Гібридна пшениця була мрією розробників насіння з 1950-х років

Міжнародний виробник насіння Syngenta наступного року випустить новий тип пшениці, розроблений за допомогою складних методів схрещування в Сполучених Штатах, випередивши компанії-конкурентів, які також намагаються виробляти пшеницю з більшою врожайністю в той час, як відбувається зменшення світових постачань зерна. Про це інформує Reuters.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Гібридна пшениця, яка поєднує в собі позитивні властивості двох батьківських рослин, надходить після того, як сувора погода скоротила врожай зерна, а війна рф проти  України перервала постачання імпортерам, піднявши ціни цієї весни до рекордно високого рівня.

Компанія Syngenta, яка почала працювати над гібридною пшеницею у 2010 році, повідомила Reuters, що наступного року на ринку буде достатньо насіння, щоб американські фермери могли засіяти приблизно від 5000 до 7000 акрів.

Попри те, що це незначна частка національних посівів, загальна кількість, про яку раніше не повідомлялося, являє собою найбільший випуск гібридної пшениці в історії компанії. Це може відкрити двері для більших посівів у 2024 році та пізніше, оскільки війна та зміна клімату роблять світові запаси продовольства все більш вразливими.

Виробники кукурудзи та інших культур, таких як ячмінь, вже давно отримують користь від гібридного насіння, що підвищує врожайність. За словами дослідників, шлях до ринку був дуже повільним для пшениці, тому що процес розробки є дорожчим і складним, а компанії бачать нижчий потенціал прибутку.

Переваги нового врожаю досі не визначені. Три незалежні насіннєві компанії, які цього року виробляли гібридну пшеницю за угодами з Syngenta, повідомили Reuters, що не впевнені, що цей урожай принесе кардинальні результати для виробників. Вони додали, що знадобиться більше часу, щоб визначити, як економічно ефективно виробляти найкраще насіння.

У французькому підрозділі Syngenta повідомили Reuters, що компанія відклала запуск аналогічного типу пшениці, випробуваного у Франції, після невтішних результатів. Американські та французькі гібриди були створені для місцевих умов вирощування, які можуть включати загрози від хвороб рослин і необхідність відповідати стандартам якості для помелу та випічки, повідомила компанія.

Компанія Syngenta, що належить Китаю, заявила, що її американська пшениця, яка продаватиметься під брендом AgriPro, може підвищити врожайність на 12-15% і зробити врожай більш стабільним, додавши, що вона викликає великий інтерес у фермерів.

Пшениця “є єдиною великою продовольчою культурою, яка ще не виграла від значних технологій. Гібриди змінять це”, — сказав Джон Річ, керівник відділу зернових у Північній Америці Syngenta Seeds.

МАЙЖЕ 100 РОКІВ

Фермери використовували гібридне насіння з 1930-х років для вирощування кукурудзи, а потім і інших культур, починаючи від арахісу і закінчуючи помідорами. Гібридна кукурудза допомогла США збільшити врожайність з 20 бушелів на акр у 1930 році до 140 бушелів до середини 1990-х років. До 1960 року 95% акрів кукурудзи в США було засіяно гібридним насінням.

“Зробити кукурудзу дуже просто”, — сказав Чарлі Фогель, виконавчий директор Асоціації виробників пшениці Міннесоти. “З пшеницею справді важко, тому потрібні ідеальні умови для посіву”.

Інші великі глобальні насіннєві компанії, зокрема Bayer AG і BASF SE, розробляють гібридну пшеницю, але на кілька років відстають від Syngenta. На відміну від генетичної модифікації, гібридизація культур не викликала суперечок серед споживачів. Попри те, що пшениця широко використовується в посівах сої та кукурудзи для годування худоби, зміна генів рослин давно є табу для пшениці, з якої виготовляють хліб і макарони.

Всупереч цьому, аргентинський стартап Bioceres отримав різні рівні дозволів на посухостійку генетично модифіковану пшеницю в Бразилії, Нігерії, Австралії та Новій Зеландії, роблячи ставку на зростання сприйняття споживачів, оскільки світ намагається прогодувати зростаюче населення, яке стикається з все більш суворою погодою.

Виробництво гібридного насіння пшениці все ще складніше та дорожче, ніж звичайної пшениці. Це означає, що фермери, які вирощують цю культуру, повинні отримати значно кращі врожаї, щоб виправдати вищі ціни на насіння, кажуть виробники насіння.

Врожаї також повинні покращитися настільки, щоб переконати фермерів купувати нове гібридне насіння щороку, замість того, щоб рятувати пшеницю від попередніх врожаїв, як багато хто робить зі звичайним насінням, кажуть дослідники.

У Парк-Рівер, штат Північна Дакота, компанія Hankey Seed Company вирощувала гібридне насіння пшениці Syngenta на 30 акрах, а також вирощувала зернові культури на 80 акрах як тест для майбутніх клієнтів, зазначив власник Дейв Хенкі. Він посадив пшеницю, вирощену на зерно, на своєму найкращому ґрунті і сказав, що вона дала найкращий урожай.

“Це буде значно дорожче, і я, ймовірно, не маю реальних даних, щоб показати, що це буде варте додаткових витрат”, — сказав Хенкі.

Хенкі навіть найняв пиловник, щоб облетіти половину з його 30 акрів, щоб перевірити, чи зможе літак переміщувати більше пилку в повітрі та покращувати запліднення. Він сказав, що не помітив різниці.

“Вам просто потрібен правильний, легкий вітер — не надто сильний і не надто малий — щоб цей пилок поширювався прямо в той час, коли жіноча рослина відкривається, готова її прийняти”, — сказав Кевін Капістран, співвласник компанії Capistran Seed Company в Міннесоті, яка також виробляла гібридне насіння пшениці Syngenta.

Інша компанія, Noeske Seed Farm у Веллі-Сіті, штат Північна Дакота, заявила, що вирощує 80 акрів гібридної пшениці Syngenta на зерно. Урожайність була нічим не примітною, хоча культуру посадили пізно через надмірні дощі.

УСІ НАД ЦИМ ПРАЦЮЮТЬ

Американські фермери, які вирощуватимуть гібридну пшеницю в наступному році, зв’яжуться безпосередньо з Syngenta Seeds, щоб надати дані про врожай, які компанія використовуватиме для покращення наступних гібридів перед повним комерційним запуском у 2024 році, повідомила Syngenta. Фермери отримають знижку на насіння, щоб заохотити відгук.

У 2015 році компанія Syngenta прогнозувала, що до 2032 року річний обсяг продажів гібридного насіння пшениці потенційно може досягти 3 мільярдів доларів. Компанія відмовилася надати оновлений прогноз.

Французький підрозділ заявив, що сподівається вивести на ринок різні сорти гібридної пшениці у Франції в 2025 році, після того, як його перші гібриди не змогли досягти цільової врожайності під час випробувань протягом спекотного посушливого року. Компанія заявила, що хоча перші гібриди “відповідали найкращим результатам на ринку, потрібно вийти за межі цього”.

Згідно з даними уряду США, до кінця 2022/2023 маркетингового року світові запаси пшениці скоротяться до 98-денного запасу, що стане найнижчим показником за вісім років.

Німецький концерн BASF планує запустити виробництво гібридного насіння пшениці, відоме як Ideltis, у Європі, Сполучених Штатах і Канаді в другій половині десятиліття, сказав Пітер Екес, президент відділу досліджень і розробок BASF Agricultural Solutions.

Тим часом компанія Bayer заявила, що її гібридна пшениця також буде випущена “наприкінці цього десятиліття”, і що під час випробувань урожайність збільшилася приблизно на 15% або більше. За минулі три роки компанія активізувала роботу з розробки, а криза в Україні посилила занепокоєння щодо постачань, сказав Френк Терхорст, керівник відділу стратегії та сталого розвитку Bayer Crop Science.

“Гібридна пшениця була мрією розробників насіння з 1950-х років”, — зазначив Клод Табель, колишній президент французької асоціації виробників насіння UFS. “Всі над цим працюють”.

Нагадаємо, недостатнє зволоження ґрунту, зумовлене дефіцитом опадів та найвищими температурами упродовж літніх місяців, спричинило погіршення умов формування урожаю, який може знизитися на 20-40%, в залежності від регіону. Про це свідчить опитування аграріїв-учасників Всеукраїнської Аграрної Ради (ВАР).

Завдяки новому гену зменшення висоти Rht13 насіння можна висаджувати глибше в ґрунт, забезпечуючи доступ до вологи, без негативного впливу на проростання сходів, що спостерігається у наявних сортів пшениці, передає Futurefarming.

Пошук способів змусити культури давати більше олії в насінні є святим Граалем для сільськогосподарської галузі. Однак більшість олійних культур, таких як олійна пальма, соя, соняшник, ріпак, арахіс, уже мають високий відсоток олії у своїх плодах або насінні, і важко підвищити вміст олії за допомогою традиційних методів схрещування культур.

Ізраїльські вчені планують проростити зелень із насіння на Місяці. Цей проєкт розробив Інститут дослідження пустелі імені Якоба Блауштейна при Університеті імені Бен-Гуріона у Беер-Шеві.

У жовтні Kaufland та Ultragreens відкрили перше вертикальне фермерське господарство в Румунії, продукція якого продаватиметься у магазинах роздрібної торгівлі. Інвестиції в проєкт компанії Ultragreens, провідного виробника мікророслин та трав у Румунії, становлять 350 тисяч євро.

NASA відправило на борт космічної станції насіння червоного перцю чилі (Capsicum annuum) – у межах реалізації проєкту з вирощування плодоносних рослин на міжнародній космічній станції.

Команда старшокурсників з Дартмутського коледжу (штат Нью-Гемпшир, США) розробила проект, який дозволить астронавтам вирощувати овочі на Марсі.

Український Smart Oasis Farm вже успішно представив свою “розумну ферму” у Кувейті.

Американська компанія Vertical Harvest планує розширювати свою концепцію інноваційних вертикальних теплиць у Чикаго.

Тим часом в Японії відкрили теплицю площею 13 га з електростанцією на біомасі.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...