Новини    06 листопада 2022 21:08

У Франції вивели сорт цибулі, що не викликає сліз та не залишає запаху

Перші партії новинки надійшли на оптові ринки два тижні тому

Французька компанія Bejo France у співпраці з ще п’ятьма французькими виробниками долини Луари та Шампань вивела сорт жовтої цибулі Orion, яка не викликає сліз та не залишає після себе запаху на руках, передає “Процес”.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Перші партії новинки надійшли на оптові ринки два тижні тому.

Bejo France очікує перші відгуки від роздрібних клієнтів вже за місяць.

“Насправді мета полягає в тому, щоб залучити клієнтуру, яка зазвичай не споживає цибулю, і переконати тих, хто не хоче (більше) купувати цибулю через її гіркуватий смак, запах, який залишається на пальцях після приготування, або той факт що його нарізування змушує їх плакати. Відсутність піровиноградної кислоти є відмінним елементом, який надає Orion його м’якості та абсолютно нового смаку”, – пояснив менеджер з маркетингу Bejo France Яннік Шевре.

Нагадаємо, у Нідерландах реалізується проєкт зі сталого вирощування картоплі. Більшість сортів, які використовують фермери країни, є сприйнятливими до посухи. Тому ухвалили рішення протестувати близько 40 сортів столової картоплі та картоплі для перероблення на незрошуваному полі неподалік міста Лімбурга. Перевага буде віддаватися сортам, яким потрібно менше азоту й у яких вища стійкість до спекотної погоди, фітофтору та парші.

Українці пишаються своєю історією, традиціями та національними символами. Синьо-жовті кольори прапор видніється в країні всюди. Особливо зараз, коли вся Україна бореться проти російських агресорів, обстоюючи свою незалежність. Культури у патріотичних кольорах з’явились і на українських полях. Так, нещодавно українські селекціонери представили новий сорт “патріотичної кукурудзи”.

Близько 500 нових сортів черешні створили за минулі 30 років. Більш як 100 видів ягоди розробили українські селекціонери.

Науковці НААН презентували новий сорт посівних технічних конопель “Софія”. Цей сорт універсальний щодо використання як волокон, так і насіння.

Канадський фермер Джейкоб Бітон зібрав перший урожай картоплі сорту “Озетте”, який вирощувався корінними народами 200 років тому.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...